ReklamaA1ReklamaA1-2

„Podpatrzony świat” - zapraszamy na wystawę fotografii Ewy Malickiej, dziennikarki portalu Pojezierze24.pl

AktualnościWydarzenia i imprezyWarsztaty, wykłady i wystawy6 maja 2022, 12:00   red. Karol Soberski/inf. prasowa713 odsłon
„Podpatrzony świat” - zapraszamy na wystawę fotografii Ewy Malickiej, dziennikarki portalu Pojezierze24.pl
 fot. nadesłane

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pobiedziska, filia w Biskupicach zaprasza na wystawę fotografii Ewy Malickiej, dziennikarki portalu Pojezierze24.pl. Autorka jest słuchaczką szkoły fotografii i wielką pasjonatką podróży. Ekspozycję pt. „Podpatrzony świat” można oglądać od dzisiaj do 16 czerwca.

Ewa Malicka jest słuchaczką szkoły fotografii i pasjonatką podróży. Jest kobietą wielu pasji, artystyczną duszą, która zatrzymuje podpatrzony świat w małym kadrze. Wystawę pt. „Podpatrzony świat” można oglądać od dzisiaj do 16 czerwca.

Ewa od urodzenia jest mieszkanką gminy Pobiedziska, obecnie mieszka w Biskupicach Wlkp. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i Marketing. Jest dziennikarką portalu Pojezierze24.pl. Jak tylko ma wolny weekend lub popołudnie spędza ten czas na zwiedzaniu najbliższej okolicy. Uwielbia wyjazdy w góry, gdzie przemierza kilometry po górskich szlakach, podziwiając przepiękne widoki i robiąc zdjęcia, zachowuje wspomnienia. W domu posiada już kilkanaście albumów ze zdjęciami, które tworzą prywatne archiwum z wszystkich wyjazdów jakie odbywa.

Zainteresowania to głównie fotografia, zwiedzanie, podróże oraz ogród, który tworzy od podstaw już kilka lat. Uwielbia przyrodę, spacery po lesie oraz wycieczki rowerowe. Uwielbia zwiedzać Polskę. Prowadzi na facebooku  profil „Weekendowe foto-podróże”, gdzie pokazuje zdjęcia miejsc, które odwiedza oraz krótkie opisy tych miejsc.

I teraz będzie można zobaczyć część z tych fotograficznych podróży Ewy Malickiej w bibliotece w Biskupicach, gdzie od dzisiaj (do 16 czerwca) można oglądać jej wystawę pt. „Podpatrzony świat”. Ekspozycję można oglądać w godzinach funkcjonowania biblioteki, czyli poniedziałek. 8.00 – 16.00; wtorek 8.00 – 17.00; środa 8.00 – 14.00, czwartek 8.00 – 17.00 i piątek 11.00 – 15.00.

Poniżej kilka wybranych fotografii prezentowanych na wystawie. Serdecznie zapraszamy!Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 103

 • 70
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 7
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 26
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC1

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3ReklamaB4