Kontakt

Cieszymy się, że dostrzegasz potrzebę kontaktu z nami. Jeśli masz pytania, uwagi lub sugestie, zauważyłeś błędy lub chcesz po prostu się z nami skontaktować, skorzystaj z poniższych danych.
Serwis pojezierze24.pl to inicjatywa zrodzona z pasji do tego pięknego kawałek Polski, którym jest Pojezierze Gnieźnieńskie

Redakcja serwisu pojezierze24.pl

62-320 Gniezno, os. Piastowskie 10B/10, tel.  61 424 31 37,  507 802 962

Karol Soberskiredaktor naczelnynaczelny@pojezierze24.pltel. 515 980 504
Jerzy Andrzejewskiszef działu fotoredakcja@pojezierze24.pl 
Angelika Stachowskafotografredakcja@pojezierze24.pl 
Izabela Ławniczakdziennikarz, fotografredakcja@pojezierze24.pl 
Joanna Bejmadziennikarz, fotografredakcja@pojezierze24.pl 
Mariusz Borowiakdziennikarzmarboro1964@o2.pltel. 889 445 856
Krzysztof Drozdowskidziennikarzredakcja@pojezierze24.pl 
Arkadiusz Gacadziennikarzredakcja@pojezierze24.pl 
Radosław Jagieładziennikarz, fotografredakcja@pojezierze24.pl 
Jarosław Jaskulskidziennikarzredakcja@pojezierze24.pl 
Szymon Raithdziennikarz, fotografredakcja@pojezierze24.pl 
Damian Rybakdziennikarz, fotografredakcja@pojezierze24.pl 
Daniel Sypniewskidziennikarz, fotografredakcja@pojezierze24.pl 
Michał Glancfotografredakcja@pojezierze24.pl 
Włodzimierz Birontfotografredakcja@pojezierze24.pl 

Reklama i marketing

Aleksandra Soberska biuro@pojezierze24.pltel. 516 365 366

Felietoniści

Agnieszka Ziebarth redakcja@pojezierze24.pl 
Radosław Herman redakcja@pojezierze24.pl 
Krzysztof Krzyżanowski redakcja@pojezierze24.pl 
Piotr Kucznir redakcja@pojezierze24.pl 
Marcin Perliński redakcja@pojezierze24.pl 

Jeśli z jakichś powodów wolisz do nas napisać lub masz problem z dodzwonieniem się - wypełnij poniższy formularz.


Masz pytanie ? Napisz do nas.