ReklamaA1ReklamaA1-2

Poznajmy się! Dziennikarze portalu Pojezierze24.pl!

AktualnościFelieton23 października 2021, 9:00   red. - art.8721 odsłon3 Komentarzy
Poznajmy się! Dziennikarze portalu Pojezierze24.pl!

Zespół redakcyjny portalu Pojezierze24.pl składa się z pasjonatów i miłośników historii oraz turystyki, którzy – w większości – są od wielu lat dziennikarzami zajmującymi się tą tematyką, przewodnikami po regionie, pasjonatami swoich „małych Ojczyzn” którzy każdą wolną chwilę poświęcają na wędrówki po drogach i bezdrożach, czy też osobami zawodowo zajmującymi się fotografowaniem zabytków czy innych atrakcji turystycznych.

Nasz zespół redakcyjny to dziennikarze z Gniezna i Wrocławia, Cielimowa i Kiszkowa, Wąbrzeźna i Kruszwicy, Brodnicy i Żnina, Wągrowca i Zamku Czocha, Szubina i gminy Pobiedziska. W tym gronie są pisarze i przewodnicy, historycy i artyści fotograficy, pedagodzy i miłośnicy literatury, regionaliści i przyrodnicy. Każdy z nich jest zakochany w naszej „małej Ojczyźnie” i w wolnych chwilach wędruje po Pojezierzu Gnieźnieńskim, by rozwijać portal oraz dostarczać nowych treści i zdjęć.

Oto nasi dziennikarze:

Karol Soberski - redaktor naczelny

Dziennikarz z 24-letnim stażem, właściciel i redaktor naczelny portalu Pojezierze24.pl (przez ostanie 12 lat właściciel i redaktor naczelny portali: informacjelokalne.pl i turystykalokalna.pl, które weszły w skład portalu Pojezierze24.pl), pisarz i niezależny badacz lokalnej historii. Prezes Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”. Od blisko 16 lat wyjaśnia zagadki historii pogranicza Wielkopolski, Kujaw i Pałuk, szczególnie te dotyczące XIX i XX wieku. Jego ulubionymi tematami są tajemnice związane z ziemiaństwem w okresie międzywojennym oraz sekrety II wojny światowej.
Od 2012 r. w ramach cyklu „Wędrówki z historią” oprowadza turystów po pałacach i dworach powiatu gnieźnieńskiego i żnińskiego oraz najciekawszych historycznie miejscach w tym regionie (pałace, dwory, świątynie, miasteczka, opuszczone i zapomniane wsie, itp).
Autor książek: „Skarb Dziedzica” (2016), „Zapomniana zbrodnia” (2017), „Tajemniczy Pałac Zakrzewo” (2017), „Złoto Dziedzica” (2018), „Skarby i tajemnice okolic Gniezna” (2019) i „Zagadkowy Kolekcjoner. Marian Haber - ziemianin, marszand, celebryta” (2021). Współautor monografii pt. „Medycyna na usługach systemu eksterminacji ludności w Trzeciej Rzeszy i na terenach okupowanej Polski” (2011), wydanej w związku z dokonanym przez niego odkryciem w 2004 r. w lasach Leśnictwa Nowaszyce masowych grobów pomordowanych w 1942 r. przez Niemców w ramach akcji „T4” pacjentów szpitala psychiatrycznego „Dziekanka” w Gnieźnie. Autor przewodników: „Spacerem po Kłecku” (2011), „Gmina Niechanowo” (2013), „Uroki Gminy Mieleszyn” (2015) oraz współautor folderów turystycznych wydanych przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie z cyklu „Tu powstała Polska” (2012).
Autor scenariuszy do czterech filmów z serii „Gnieźnianie w Cudzie nad Wisłą” zrealizowanych w 2020 roku: „Śladami Wojciech Trąmpczyńskiego”, „Śladami Edmunda Piechowiaka”, „Śladami Wiktora Pniewskiego” i „Śladami Tomasza Żółtowskiego”.
Pomysłodawca i dyrektor corocznego Festiwalu Historycznego „Tajemnice Trzech Stuleci”, którego pierwsza edycja odbyła się od 29 do 31 marca 2019 r. w pałacu w Czerniejewie. Było to jedno z największych w Polsce spotkań pasjonatów historii, miłośników skarbów i tajemnic, archeologów, pisarzy, badaczy i eksploratorów.
Za zasługi na rzecz turystycznej promocji regionu wyróżniony: w 2014 r. przez Prezydenta Gniezna „Medalem Milenijnym”; w 2018 r. przez Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego „Medalem Milenium Zjazdu Gnieźnieńskiego”, w 2018 r. „Medalem Jubileuszowym” przez Wielkopolską Izbę Rolniczą i w 2018 r. przez Prezydenta Gniezna „Medalem Koronacyjnym”.


Aleksandra Soberska - szefowa działu reklamy i marketingu

Z urodzenia mieszkanka Trzcianki, z wyboru (za mężem) – mieszkanka Gniezna. Absolwentka ekonomii na Wydziale Zarządzania i Marketingu, (kierunek Organizacja i Kierownictwo) na Uniwersytecie Szczecińskim. Pracowała w Tygodniku Pilskim,  Głosie Wielkopolskim oraz portalu informacjelokalne.pl. Pasjonuje się historią starożytną oraz historią XIX i XX wieku. Uwielbia podróżować po Polsce i odkrywać nieznane zakątki. Jej ukochanymi miejscami są Frombork, Kraków i… Gniezno oraz pałac w Zakrzewie koło Kłecka.
Współorganizatorka kilku historyczno-turystycznych przedsięwzięć w powiecie gnieźnieńskim m.in. I Piastowskiego Festiwalu Wodnego w Kłecku w 2012 r. gdzie gwiazdą był Zbigniew Wodecki i II edycji tego Festiwalu (już o randze międzynarodowej w 2013 r.), który odbył się w Borzątwi (gmina Mieleszyn), gdzie gwiazdami były m.in. Zbigniew Hofman i zespół „Babsztyl”, Cezary Makiewicz i zespół „Koltersi” oraz grupy „Selmiai” i „Radvija” z Litwy a także zespoły taneczne i akrobatyczne z Białorusi.
Była też współorganizatorką I Festiwalu Historycznego „Tajemnice Trzech Stuleci”, który odbył się od 29 do 31 marca 2019 r. w pałacu w Czerniejewie. Jest też bardzo mocno zaangażowana w drugą edycję Festiwalu, który przewidziano na marzec 2021 r.
W wolnych chwilach lubi poczytać dobrą powieść historyczną i biografie wielkich władców historycznych.
Członek Zarządu Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”.


Joanna Bejma

Absolwentka Liceum Handlowego w Żninie oraz politologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Życie pokazało, że ani handel ani politologia jednak nie były mi dane. Dziennikarstwo z kolei – z którym przypadkowo zetknęłam się na studiach – pozostało do dziś. Dlaczego? Bo to ciągły ruch, kontakt z ludźmi, pięknymi miejscami, historią regionu. Codziennie mnóstwo nowych rzeczy, pasji i ciekawostek do odkrycia. Fakt, to też ciężka praca, bo jednak dziennikarz musi być odpowiedzialny za słowo i rzetelnie przygotowywać teksty, a zdobycie informacji niejednokrotnie nie bywa łatwe…
Przygoda z dziennikarstwem zaczęła się od kilku tekstów napisanych do nieistniejącego już Tygodnika Regionalnego wydawanego w Szubinie. Potem prawie pięcioletnia przygoda z Tygodnikiem Lokalnym „Pałuki” oraz „Pałuki Ziemia Mogileńska”, następnie dziesięć lat w „Gazecie Pomorskiej”. Podczas pracy w mediach poznałam tajniki prowadzenia social mediów – w szczególności Facebooka – od ponad 15 lat rozwijam się także jako fotograf. Świetnie zna powiat żniński i jego najbliższe okolice.  Wiedza i umiejętności zdobyte podczas pracy mediach wykorzystuję obecnie w prowadzeniu działalności gospodarczej.


Ewa Malicka

Od urodzenia mieszkanka gminy Pobiedziska, obecnie mieszka w Biskupicach Wlkp. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i Marketing. Na co dzień pracuje w biurze rachunkowym a jak tylko ma wolny weekend lub popołudnie spędza ten czas na zwiedzaniu najbliższej okolicy. Uwielbia wyjazdy w góry, gdzie przemierza kilometry po górskich szlakach, podziwiając przepiękne widoki i robiąc zdjęcia, zachowuje wspomnienia. W domu posiada już kilkanaście albumów ze zdjęciami, które tworzą prywatne archiwum z wszystkich wyjazdów jakie odbywa. 
Zainteresowania to głównie fotografia, zwiedzanie, podróże oraz ogród, który tworzy od podstaw już kilka lat. Uwielbia przyrodę, spacery po lesie oraz wycieczki rowerowe. Uwielbia zwiedzać Polskę. Od niedawna prowadzi na facebooku  profil „Weekendowe foto-podróże”, gdzie pokazuje zdjęcia miejsc, które odwiedza oraz krótkie opisy tych miejsc.


Jerzy Andrzejewski

Jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych artystów fotografików w Polsce, członek Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”. Fotografią zajmuje się od 1968 r, początkowo pracując w pracowni rentgenowskiej Szpitala Miejskiego w Gnieźnie. Równocześnie wykonywał zdjęcia reporterskie publikowane w Gazecie Poznańskiej i Przemianach oraz na zamówienie Archidiecezji Gnieźnieńskiej. W latach 1972-1976, pracując w muzeum, równocześnie prowadził zajęcia fotograficzne z młodzieżą w pracowniach Miejskiego Domu Kultury w Gnieźnie oraz w gnieźnieńskim Klubie Międzynarodowej Prasy i Książki oraz Klubie Spółdzielni Mieszkaniowej. Od 2000 r. współpracuje z Muzeum Początków Państwa Polskiego i Archidiecezją Gnieźnieńską.
J. Andrzejewski jest autorem wielu wystaw fotograficznych indywidualnych oraz zbiorowych. Jego zdjęcia zostały opublikowane w kilkunastu albumach o charakterze popularnonaukowym (m.in. wydawnictw „Arkady” i „Ossolineum”), katalogach polskich muzeów (m.in. Muzeum Narodowego w Warszawie, Muzeum Początków Państwa Polskiego, Muzeum Archidiecezjalnego) oraz uczelni (m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Warszawskiego).
W 2011 został wybrany „Człowiekiem Roku 2011” – portalu informacjelokalne.pl (w kat. „kultura, sztuka, nauka”), a w 2018 r. „Człowiekiem Dziesięciolecia 2008 – 2018” wspomnianego portalu. W 2017 obchodził jubileusz 60-lecia pracy twórczej. W 2018 r. został uhonorowany Medalem „Za Zasługi dla Fotografii Polskiej” – odznaczeniem przyznawanym przez Kapitułę Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców – w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.


Radosław Jagieła

26-letni pasjonat lokalnej historii z Nekli (pow. wrzesiński). Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Ukończył specjalizacje dotyczące obsługi ruchu turystycznej oraz menadżera turystyki i rekreacji. Swoją karierę zawodową związał jednak z dziennikarstwem. Rozpoczął od Radia Września, gdzie w każdą niedzielę o godzinie 10.00 prowadził audycję zatytułowaną „Turystyczny szlak”. Opowiadał w niej o ciekawych miejscach znajdujących się w pobliżu Wrześni. Później zajął się również tworzeniem reporterskich materiałów do Radia Września i Gazety Radio Września.
Obecnie jest redaktorem naczelnym Głosu Powiatu Średzkiego. Współpracuje też z: Wiadomościami Wrzesińskimi. W wolnym czasie prowadzi facebookowy profil „Turysta po godzinach”, gdzie prezentuje zdjęcia i historyczne ciekawostki o różnych miejscach w Wielkopolsce.


Jarosław Jaskulski

Rocznik 1971. Urodzony w Gnieźnie, aktualnie mieszka w Gurówku. Z wykształcenia pedagog i wychowawca młodzieży, na co dzień pracuje z młodzieżą niepełnosprawną. Zainteresowania to historia, a zwłaszcza historia regionu, jak również miłośnik szeroko rozumianej działalności wodnej i podwodnej.
W wolnych chwilach uwielbia podróżować, a niezapomniane widoki uwiecznia na fotografiach. Fascynuje się starą architekturą oraz lokalnymi specjałami. Preferuje enoturystykę i zwiedzanie nieznanych miejsc w poszukiwaniu magicznych zakątków. Od 1987 roku nurek i motorowodniak, żeglarz i wędkarz. Nigdy nie odpoczywa, ma niespożytą energię i mnóstwo pomysłów.
Członek Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”.


Krzysztof Krzyżanowski

Prawnik z wykształcenia po UAM w Poznaniu i Uniwersytecie Wrocławskim, niezależny dziennikarz, eksplorator i badacz historii. W latach 2003-2010 związany z miesięcznikiem „Sudety”, od 2008 współpracownik miesięcznika „Odkrywca”, konsultant do spraw górnictwa, autor i współautor ponad setki artykułów o dawnym górnictwie, eksploracji i zagadkach przeszłości. Organizator badawczych akcji eksploracyjnych.
Współautor opracowań naukowych dla Politechniki Wrocławskiej i książek o podziemnych zagadkach Dolnego Śląska (seria „Zapomniane Podziemia”, cz. 1 i 2). Autor świetnej książki „Śladem Złotego Pociągu. Raport o ukrytych skarbach” (2018) oraz bestsellerowej książki „Skarb generała. Tropem tajemnic Szczeliny Jeleniogórskiej” wydanej przez Wydawnictwo Technol w 2015 roku.


Daniel Sypniewski

Miłośnik przyrody, publicysta, fotograf natury, numizmatyk i "zbieracz" antyków, człowiek o wielu pasjach. Wędkuje, wędruje po wielkopolskich lasach, obserwuje dzikie zwierzęta, amatorsko zajmuje się astronomią a ostatnio zafascynowany jest regionalną archeologią. Dzięki dużej cierpliwości i wrażliwości, dostrzega to, co umyka innym. Swoje niezwykłe spotkania z przyrodą - z dużym powodzeniem - zatrzymuje w fotograficznym kadrze. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i wrażeniami na łamach: lokalnej gazety „Tu Naramowice”, pism wędkarskich „Wędkarski Świat”, „Wędkarstwo Moje Hobby”, portalu „Wędkarstwo Moja Pasja” oraz ogólnopolskiego czasopisma krajoznawczego „Poznaj Swój Kraj”. Łączy go kilkuletnia współpraca z portalem regionalnym wielkopolska-country.pl, na którym można przeczytać jego przygody i historie ciekawych miejsc w Wielkopolsce, opowiedziane barwnym językiem, dowcipnie i z dużym ładunkiem emocjonalnym.
Daniel ma na koncie kilka autorskich wystaw fotograficznych, m.in. w Ogrodzie Botanicznym w Poznaniu, Ośrodku Przyrodniczym FotoNatura w Czerwonaku oraz w kilku Ośrodkach Kultury. Czeka z niecierpliwością na wydanie swych książek o Wielkopolsce i Rykowisku.


Arkadiusz Gaca

Rocznik 1970, człowiek wielu pasji, uwielbiający historię, którą przez kilkanaście lat pielęgnował w pałacu w Niechanowie, gdzie kierując tamtejszą placówką oświatową, stworzył od podstaw Salę Historii. Z racji swojego doświadczenia zawodowego jest dobrym organizatorem i co ważne, ma wiele pomysłów na rozwój historii i turystyki w regionie. W styczniu 2016 r. został laureatem nagrody „Promotor Historii 2015” „za wkład w promowanie historii poprzez szerokie otwarcie na rzecz lokalnej społeczności zespołu pałacowo-parkowego w Niechanowie i za kultywowanie pamięci Józefa Wybickiego, twórcy polskiego hymnu, który mieszkał w tym pałacu”.
Oprócz historii jego wielką pasją jest turystyka wodna i tą dziedziną będzie się zajmował na naszym portalu. W wolnych chwilach uwielbia poznawać nowe miejsca i nowych ludzi.
Był jednym z prowadzących wykłady podczas I edycji Festiwalu Historycznego „Tajemnice Trzech Stuleci”, który od 29 do 31 marca 2019 r. odbył się także w czerniejewskiej rezydencji. Będzie też prowadził prelekcje podczas II edycji Festiwalu, który od 16 do 19 października 2020 r.


Marcin Perliński

Prawnik (karnista), miłośnik turystyki i lokalnej historii, kolekcjoner pamiątek mających związek z jego „małą Ojczyzną”, członek PTTK Oddziału w Brodnicy oraz członek zarządu (sekretarz) stowarzyszenia Brodnicka Grupa Elsploracyjno – Poszukiwawcza z siedzibą w Brzoziu zajmującego się w szczególności badaniem miejsc przekroczenia granicy i następnie internowania wojsk powstańczych w 1831 r., zaangażowany w konsultacje społeczne dotyczące zmiany obowiązującego porządku prawnego w zakresie poszukiwań zabytków ruchomych.
Od trzech lat organizuje, wraz ze stowarzyszeniem Brodnicka Grupa Eksploracyjno – Poszukiwawcza, konferencję „Odpowiedzialny detektoryzm”, która jest jednym z najważniejszych w Polsce spotkań specjalistów związanych z poszukiwaniami ukrytych depozytów i ochroną zabytków.


Piotr Kucznir

Dziennikarz, pisarz, publicysta, przewodnik, współtwórca programów telewizyjnych i radiowych na temat historii, sekretów, zagadek i skarbów Zamku Czocha. Znawca historii i miłośnik Górnych Łużyc. Społeczny opiekun zabytków. Wiceprezes Łużyckiego Towarzystwa Historycznego Zamku Czocha. Członek kilku stowarzyszeń historycznych, autor wielu artykułów prasowych na temat historii swojego regionu.
W 2016 roku ukazała się jego rewelacyjna książka „Tajny Zamek Czocha” w której Piotr rozprawia się w wieloma mitami i legendami jakimi po II wojnie światowej obrósł zamek.
Organizator corocznych spotkań miłośników historii na Zamku Czocha: w styczniu Zlot Eksploratorów i Poszukiwaczy, a jesienią konferencji - „Tajny Zamek Czocha. Historia która nigdy się kończy”.


Michał Glanc

Urodzony w Szczecinie, swoje życie związał z Gnieznem. Miłośnik śródlądowej żeglugi motorowodnej, wędkarstwa, jazdy na rowerze i pieszych wędrówek. Od najmłodszych lat pasjonat historii i odkrywania rzeczy z nią związanych. Kolekcjoner „przedmiotów z duszą”. Wolne od historii chwile lubi spędzać w kuchni, gotując dla rodziny i znajomych.
Jego motto życiowe brzmi: „Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi”. W redakcji portalu Pojezierze24.pl będzie się zajmował głównie fotorelacjami oraz prezentacją tras rowerowych w naszym regionie.


Włodzimierz Biront

Z przeżytych swoich lat znaczną część spędził z aparatem w dłoni. Od młodzieńczych czasów związany z lokalnym środowiskiem pasjonatów fotografii. Członek niegdysiejszego klubu fotograficznego „FORMATU” i „GAFA”, uczestnik kilku wystaw fotograficznych oraz laureat konkursów. Miłośnik sielskiego życia, od niedawna rozkoszujący się jego urokami w domku pod lasem.
Ciekawość historyczną od wielu lat zaspakaja w trakcie weekendowych wypraw z rodziną. Urodzony w okolicach Kłecka, przez większość życia zamieszkały w Gnieźnie i to jego dziejami oraz okolicą najbardziej zafascynowany. Dzięki współpracy z portalem Pojezierze24.pl ma możliwość poszerzać swoją wiedzę i pielęgnować pasje fotograficzne.


Dominik Robakowski

Absolwent historii i etnologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pracownik Poznańskiego Centrum Dziedzictwa, dziennikarz. W latach 2015-2020 prowadził Fundację Modrak zajmującą się promowaniem dziedzictwa Kujaw Nadgoplańskich. Jest autorem artykułów o historii lokalnej oraz książek „Opowieść o wsi Wróble”, „Brat przeciw bratu. Mątwy 1666”, „100 lat niepodległości nad Gopłem”. Prowadzi bloga kujawskiehistorie.wordpress.com.
Pochodzi z Wróbli pod Kruszwicą, obecnie mieszka w Poznaniu. Czas wolny spędza najchętniej w podróży lub oglądając filmową klasykę.


Nowy dziennikarz:

Zbyszek Beling

Choć trudno w to uwierzyć, urodził się od razu jako nauczyciel. A ponieważ fakt ten miał miejsce około pół wieku temu, wynikają z niego co najmniej dwie dalsze konsekwencje. Po pierwsze, osiągnął wiek średni, stabilny. Po drugie, jest dzisiaj człowiekiem autentycznie wolnym. Wolność ta – pomijając skrępowania wynikające z posiadania nauczycielskiej duszy – przejawia się w ten sposób, że Zbyszek nic nie musi, a wszystko może. Na przykład może w końcu oddać się swoim pasjom, zainteresowaniom, hobby. A trzeba przyznać, że są one rozległe, Są tak bogate i różnorodne, że zamiast wymieniać co potrafi, zdecydowanie łatwiej i prościej będzie wymienić czego nie umie. Otóż, proszę sobie wyobrazić, że Zbyszek Beling nie potrafi śpiewać! Pozostałe rzeczy robi perfekcyjnie, zamieniając wszystko – oprócz srebra – w złoto.
Jeżeli jeszcze nie otrzymał Nagrody Nobla, to tylko dlatego, że Komitet Noblowski do tej pory nie może się zdecydować, w której z dziedzin przyznać mu najwyższy laur. Zbyszek jest też człowiekiem wielkiego i dobrego serca, możemy więc być pewni, że kiedy Skandynawowie  się już w końcu porozumieją, całą naszą Redakcję czeka atrakcyjna wycieczka do Sztokholmu. Witamy na pokładzie!


Paweł Becker

Historyk, absolwent Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu i Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Autor kilku opracowań i programów telewizyjnych dotyczących historii regionu Wąbrzeźna, jego postaci, baśni, legend oraz biografii ludowych poetów świętokrzyskich – Rozalii i Wojciecha Grzegorczyków. Autor książki pt. „Wąbrzeskie opowieści o Wielkich Polakach” i współautor książki pt. „Skarby wąbrzeskie”. Podharcmistrz, działacz harcerski uhonorowany tytułem Niezwyczajny Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej. Jeden z inicjatorów organizacji Wąbrzeskiego Festiwalu Historycznego. Członek Wąbrzeskiego Stowarzyszenia Historyczno-Eksploracyjnego „Frydek”.Szukamy współpracowników

Portal Pojezierze24.pl to miejsce, poprzez które chcemy pokazywać i odkrywać Pojezierze Gnieźnieński. Dlatego szukamy osób chcących podjąć z nami współpracę. Nawiążemy współpracą z każdą zainteresowaną osobą, która w temacie Pojezierza Gnieźnieńskiego ma coś ciekawego do powiedzenia lub pokazania poprzez intrygujące fotografie. Aktualnie nasz zespół redakcyjny tworzy 17 osób ale ciągle mamy wrażenie, że kogoś nam jeszcze brakuje - być może właśnie Ciebie...

Szczególnie szukamy osób z powiatów: gnieźnieńskiego (dziennikarz do tematów historycznych), mogileńskiego, wągrowieckiego i inowrocławskiego oraz z powiatu poznańskiego (który zajmowałby się gminami Murowana Goślina, Czerwonak, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn i Kleszczewo). Ale mile widziani również współpracownicy z innych powiatów.

Jeśli masz ochotę dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny. Do zgłoszenia swojej kandydatury prosimy dołączać kilkanaście zdjęć (najlepiej związanych z Pojezierzem Gnieźnieńskim) plus 2-3 przykładowe teksty swojego autorstwa.

Wszelkie zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: naczelny@pojezierze24.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 54

 • 43
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 4
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 3
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2