ReklamaA1 - baner

Poznajmy się! Nowi dziennikarze portalu Pojezierze24.pl!

Felieton2 lipca 2020, 20:30   red. Administrator1214 odsłon3 Komentarzy
Poznajmy się! Nowi dziennikarze portalu Pojezierze24.pl!

Zespół redakcyjny portalu Pojezierze24.pl składa się przede wszystkim z pasjonatów i miłośników historii oraz turystyki, którzy – w większości – są od wielu lat dziennikarzami zajmującymi się tą tematyką, przewodnikami po regionie, pasjonatami swoich „małych Ojczyzn” którzy każdą wolną chwilę poświęcają na wędrówki po drogach i bezdrożach, czy też osobami zawodowo zajmującymi się fotografowaniem zabytków czy innych atrakcji turystycznych. Dzisiaj przypominamy już znanych Czytelnikom dziennikarzy i prezentujemy nowe osoby w naszym zespole!

Nasz zespół redakcyjny to dziennikarze z Gniezna i Wrocławia, Poznania i Kiszkowa, Strzelna i Rogowa, Bydgoszczy i Cielimowa, Nekli i Wągrowca. W tym gronie są pisarze i przewodnicy, historycy i artyści fotograficy, pedagodzy i miłośnicy literatury, regionaliści i przyrodnicy. Każdy z nich jest zakochany w naszej „małej Ojczyźnie” i w wolnych chwilach wędruje po Pojezierzu Gnieźnieńskim, by rozwijać portal oraz dostarczać nowych treści i zdjęć.

Oto nasi dziennikarze:

Karol Soberski

Dziennikarz z 24-letnim stażem, właściciel i redaktor naczelny portalu Pojezierze24.pl (przez ostanie 12 lat właściciel i redaktor naczelny portali: informacjelokalne.pl i turystykalokalna.pl), pisarz i niezależny badacz lokalnej historii. Prezes Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”. Od blisko 15 lat wyjaśnia zagadki historii pogranicza Wielkopolski, Kujaw i Pałuk, szczególnie te dotyczące XIX i XX wieku. Jego ulubionymi tematami są tajemnice związane z ziemiaństwem w okresie międzywojennym oraz sekrety II wojny światowej.
Od 2012 r. w ramach cyklu „Wędrówki z historią” oprowadza turystów po pałacach i dworach powiatu gnieźnieńskiego i żnińskiego oraz najciekawszych historycznie miejscach w tym regionie (pałace, dwory, świątynie, miasteczka, opuszczone i zapomniane wsie, itp).
Autor książek: „Skarb Dziedzica” (2016), „Zapomniana zbrodnia” (2017), „Tajemniczy Pałac Zakrzewo” (2017), „Złoto Dziedzica” (2018) i „Skarby i tajemnice okolic Gniezna” (2019). Współautor monografii pt. „Medycyna na usługach systemu eksterminacji ludności w Trzeciej Rzeszy i na terenach okupowanej Polski” (2011), wydanej w związku z dokonanym przez niego odkryciem w 2004 r. w lasach Leśnictwa Nowaszyce masowych grobów pomordowanych w 1942 r. przez Niemców w ramach akcji „T4” pacjentów szpitala psychiatrycznego „Dziekanka” w Gnieźnie. Autor przewodników: „Spacerem po Kłecku” (2011), „Gmina Niechanowo” (2013), „Uroki Gminy Mieleszyn” (2015) oraz współautor folderów turystycznych wydanych przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie z cyklu „Tu powstała Polska” (2012).
Pomysłodawca i dyrektor Festiwalu Historycznego „Tajemnice Trzech Stuleci”, którego pierwsza edycja odbyła się od 29 do 31 marca 2019 r. w pałacu w Czerniejewie. Było to jedno z największych w Polsce spotkań pasjonatów historii, miłośników skarbów i tajemnic, archeologów, pisarzy, badaczy i eksploratorów.
Za zasługi na rzecz turystycznej promocji regionu wyróżniony: w 2014 r. przez Prezydenta Gniezna „Medalem Milenijnym”; w 2018 r. przez Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego „Medalem Milenium Zjazdu Gnieźnieńskiego”, w 2018 r. „Medalem Jubileuszowym” przez Wielkopolską Izbę Rolniczą i w 2018 r. przez Prezydenta Gniezna „Medalem Koronacyjnym”.
 

Izabela Wielicka

Z wykształcenia bibliotekarz, ale lubi odnajdywać ślady przeszłości nie tylko na kartkach książek. Zafascynowana wielkopolską prowincją najchętniej spędza wolny czas na wsi lub w małych miasteczkach - regionalistka z romantyczną duszą. Zwiedza Wielkopolskę, szukając ciekawych miejsc i niezwykłych historii, którymi dzieli się na zainicjowanym przez siebie portalu wielkopolska-country.pl.
 

Agnieszka Ziebarth

Absolwentka filologii polskiej i kulturoznawstwa na Uniwersytecie Bydgoskim. Studiowała Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Bibliotekarka i miłośniczka literatury. Rzecznik prasowy Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”.
Dziennikarka i felietonistka współpracująca w ostatnim okresie z portalem informacjelokalne.pl. Autorka projektu „Polski kryminał jest sexy”. Prowadziła spotkania autorskie m.in. z Joanną Opiat-Bojarską, Ryszardem Ćwirlejem, Karolem Soberskim i Przemkiem Semczukiem. W rozmowach o książkach wnikliwa obserwatorka z talentem do zadawania kontrowersyjnych pytań. Będzie jedną z prowadzących prelekcje w trakcie II Festiwalu Historycznego „Tajemnice Trzech Stuleci”, który od 16 do 19 października  2020 r. odbywać się będzie w XVIII-wiecznym zespole pałacowo-parkowym w Czerniejewie.
 

Angelika Stachowska

Na co dzień pedagog, oligoterapeuta i neurologopeda. Miłośniczka fotografii, a od niedawna także pogłębia tajniki dziennikarstwa współpracując z portalem informacjelokalne.pl. Obecność w portalu Pojezierze24.pl zaspokaja jej ciekawość poznawczą. Poza tym jest urzeczona niesamowitym klimatem i energią twórców oraz zrzeszonych tu pasjonatów i dziennikarzy! Zawsze uśmiechnięta, skupiona i wydaje się, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Członek Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”.
 

Jerzy Andrzejewski

Jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych artystów fotografików w Polsce, członek Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”. Fotografią zajmuje się od 1968 r, początkowo pracując w pracowni rentgenowskiej Szpitala Miejskiego w Gnieźnie. Równocześnie wykonywał zdjęcia reporterskie publikowane w Gazecie Poznańskiej i Przemianach oraz na zamówienie Archidiecezji Gnieźnieńskiej. W latach 1972-1976, pracując w muzeum, równocześnie prowadził zajęcia fotograficzne z młodzieżą w pracowniach Miejskiego Domu Kultury w Gnieźnie oraz w gnieźnieńskim Klubie Międzynarodowej Prasy i Książki oraz Klubie Spółdzielni Mieszkaniowej. Od 2000 r. współpracuje z Muzeum Początków Państwa Polskiego i Archidiecezją Gnieźnieńską.
J. Andrzejewski jest autorem wielu wystaw fotograficznych indywidualnych oraz zbiorowych. Jego zdjęcia zostały opublikowane w kilkunastu albumach o charakterze popularnonaukowym (m.in. wydawnictw „Arkady” i „Ossolineum”), katalogach polskich muzeów (m.in. Muzeum Narodowego w Warszawie, Muzeum Początków Państwa Polskiego, Muzeum Archidiecezjalnego) oraz uczelni (m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Warszawskiego).
W 2011 został wybrany „Człowiekiem Roku 2011” – portalu informacjelokalne.pl (w kat. „kultura, sztuka, nauka”), a w 2018 r. „Człowiekiem Dziesięciolecia 2008 – 2018” wspomnianego portalu. W 2017 obchodził jubileusz 60-lecia pracy twórczej. W 2018 r. został uhonorowany Medalem „Za Zasługi dla Fotografii Polskiej” – odznaczeniem przyznawanym przez Kapitułę Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców – w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
 

Mariusz Borowiak

Urodzony w Gnieźnie, pisarz, dziennikarz-publicysta, najlepszy w Polsce marynista; autor 80 książek (także w jęz. angielskim i rosyjskim) i broszur oraz kilkuset artykułów o tematyce wojenno-morskiej w kraju i za granicą, współautor haseł do słowników i encyklopedii. Na podstawie książki „Westerplatte. W obronie prawdy” powstał scenariusz do filmu fabularnego; konsultant scenariusza filmu „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”.
Jego artykuły prasowe i książki były pretekstem do przygotowania licznych reportaży radiowych i telewizyjnych. Znany z obalania „prawd historycznych” o Polskiej Marynarce Wojennej w latach 1918-1947 i niemieckiej U-Bootwaffe w latach II wojny światowej. Współpracuje z magazynami: „Morze, Statki i Okręty”, „Wojsko i Technika Historia”, „Polska Zbrojna Historia”.
Prezes Stowarzyszenia Wyprawy Wrakowe w Cielimowie k. Gniezna. Uczestnik dwóch międzynarodowych ekspedycji na wrak niszczyciela eskortowego ORP „Kujawiak” w latach 2015-2016 u wybrzeży La Valletty na Malcie i The Lost Bombers of Brindisi 2018 (ekspedycja w poszukiwaniu wraków polskich i amerykańskich samolotów bombowych). Inicjator planowanej wyprawy na poszukiwania wraku okrętu podwodnego ORP „Orzeł” na Morzu Północnym.
 

Krzysztof Drozdowski

Urodził się 15.03.1985 roku w Bydgoszczy. Historyk, społecznik, działacz na rzecz podniesienia świadomości historycznej w Bydgoszczy i regionie. Członek Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy. Doprowadził do wznowienia przez IPN śledztwa w sprawie fordońskiej Doliny Śmierci.
Jest autorem publikacji: „Bitwa o Bydgoszcz 1945”, „Bydgoszcz wita Armię”, „Graudenz 1945 – ostatnie tchnienie”, „Bydgoska architektura militarna w latach 1772-1945”. „Z lotu ptaka. Bydgoszcz na fotografii lotniczej w latach 1911-1945”, „Tajemnica Doliny Śmierci. Droga do prawdy”, „Wojenne sekrety Bydgoszczy”, „Pomorskie tajemnice nazistów”, „Zrzucić kajdany. Bydgoszcz w styczniu 1920 roku”.
Jest również współautorem publikacji „Bitwa o Bydgoszcz 1945, walki, wspomnienia, relacje”; „16 Pułk Ułanów Wielkopolskich im. Gen. dyw. Gustawa Orlicz-Dreszera 1918-1939” oraz „Świat odosobniony. Bydgoska służba penitencjarna w latach 1920-1939”.
Odnalazł i opracował wspomnienia gen. Jana Chmurowicza – Artylerzysta Piłsudskiego. Wspomnienia gen. Jana Chmurowicza oraz por. Wacława Jałowika – Wacaław Jałowik, W piekle wojny na trzech kontynentach. Ponadto opublikował ponad 40 artykułów naukowych i popularnonaukowych.


Radosław Jagieła

26-letni pasjonat lokalnej historii z Nekli (pow. wrzesiński). Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Ukończył specjalizacje dotyczące obsługi ruchu turystycznej oraz menadżera turystyki i rekreacji. Swoją karierę zawodową związał jednak z dziennikarstwem. Rozpoczął od Radia Września, gdzie w każdą niedzielę o godzinie 10.00 prowadził audycję zatytułowaną „Turystyczny szlak”. Opowiadał w niej o ciekawych miejscach znajdujących się w pobliżu Wrześni. Później zajął się również tworzeniem reporterskich materiałów do Radia Września i Gazety Radio Września.
Obecnie jest zastępcą redaktora naczelnego w Głosie Powiatu Średzkiego. Współpracuje też z: Wiadomościami Wrzesińskimi. W wolnym czasie prowadzi facebookowy profil „Turysta po godzinach”, gdzie prezentuje zdjęcia i historyczne ciekawostki o różnych miejscach w Wielkopolsce.
 

Jarosław Jaskulski

Rocznik 1971. Urodzony w Gnieźnie, aktualnie mieszka w Gurówku. Z wykształcenia pedagog i wychowawca młodzieży, na co dzień pracuje z młodzieżą niepełnosprawną. Zainteresowania to historia, a zwłaszcza historia regionu, jak również miłośnik szeroko rozumianej działalności wodnej i podwodnej.
W wolnych chwilach uwielbia podróżować, a niezapomniane widoki uwiecznia na fotografiach. Fascynuje się starą architekturą oraz lokalnymi specjałami. Preferuje enoturystykę i zwiedzanie nieznanych miejsc w poszukiwaniu magicznych zakątków. Od 1987 roku nurek i motorowodniak, żeglarz i wędkarz. Nigdy nie odpoczywa, ma niespożytą energię i mnóstwo pomysłów.
Członek Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”.
 

Krzysztof Krzyżanowski

Prawnik z wykształcenia po UAM w Poznaniu i Uniwersytecie Wrocławskim, niezależny dziennikarz, eksplorator i badacz historii. W latach 2003-2010 związany z miesięcznikiem „Sudety”, od 2008 współpracownik miesięcznika „Odkrywca”, konsultant do spraw górnictwa, autor i współautor ponad setki artykułów o dawnym górnictwie, eksploracji i zagadkach przeszłości. Organizator badawczych akcji eksploracyjnych.
Współautor opracowań naukowych dla Politechniki Wrocławskiej i książek o podziemnych zagadkach Dolnego Śląska (seria „Zapomniane Podziemia”, cz. 1 i 2). Autor świetnej książki „Śladem Złotego Pociągu. Raport o ukrytych skarbach” (2018) oraz bestsellerowej książki „Skarb generała. Tropem tajemnic Szczeliny Jeleniogórskiej” wydanej przez Wydawnictwo Technol w 2015 roku.

Szymon Raith

Historia i podróże to dwie rzeczy, które stara się łączyć w swoim życiu, jedno bez drugiego dla niego nie istnieje. Interesują go miejsca te bardzo bliskie i dalekie, losy wielkich bitew czy miejscowych zdarzeń. Jego inne zainteresowania to majsterkowanie, sadownictwo, muzyka, kolekcjonerstwo. Motto podróżnika: „Żyję by się włóczyć, włóczę się by żyć”.
Członek Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”.
 

Damian Rybak

Urodzony i mieszkający w Strzelnie. Wykształcenie wyższe informatyczne, na co dzień przewodnik po romańskich zabytkach Strzelna, kustosz Muzeum – Romańskiego Ośrodka Kultury im. Ottona i Bolesława w Strzelnie, licencjonowany pilot wycieczek i przewodnik turystyczny po województwie kujawsko-pomorskim, Instruktor PTTK Krajoznawstwa Regionu.
Autor i współautor ponad 20 publikacji – przewodników, map i folderów turystycznych (m.in.: „Skarby regionu: Strzelno, Mogilno, Inowrocław i okolice…”, „Strzelno – architektura i rzeźba romańska”, „Szlak Piastowski – zabytki, atrakcje, ciekawostki”). Z zamiłowania podróżnik, pasjonat zabytków, architektury i sztuki, organizator wielu wydarzeń kulturalnych w regionie. Od 2006 roku twórca ludowy rękodzieła – rzeźbi w drewnie, głównie płaskorzeźby o tematyce sakralnej i ludowej.
Za swoją działalność turystyczno-kulturalną otrzymał kilka wyróżnień, m.in.: medal honorowy Ministerstwa Sportu i Turystyki „Za Zasługi dla Turystyki” (2011), honorowy tytuł „Strzelnianina roku 2013” (2014), wyróżnienie za niestrudzone rozwijanie pasji poznawania piękna ojczystego kraju i zaangażowanie na rzecz krajoznawstwa – Komisja Krajoznawcza ZG PTTK (2014), wyróżnienie Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego (2015, 2017). Otrzymał także srebrny medal jubileuszowy z okazji 1050-lecia Chrztu Polski z rąk Prymasa Polski Abpa Wojciecha Polaka (2016).
 

Daniel Sypniewski

Miłośnik przyrody, publicysta, fotograf natury, numizmatyk i "zbieracz" antyków, człowiek o wielu pasjach. Wędkuje, wędruje po wielkopolskich lasach, obserwuje dzikie zwierzęta, amatorsko zajmuje się astronomią a ostatnio zafascynowany jest regionalną archeologią. Dzięki dużej cierpliwości i wrażliwości, dostrzega to, co umyka innym. Swoje niezwykłe spotkania z przyrodą - z dużym powodzeniem - zatrzymuje w fotograficznym kadrze. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i wrażeniami na łamach: lokalnej gazety „Tu Naramowice”, pism wędkarskich „Wędkarski Świat”, „Wędkarstwo Moje Hobby”, portalu „Wędkarstwo Moja Pasja” oraz ogólnopolskiego czasopisma krajoznawczego „Poznaj Swój Kraj”. Łączy go kilkuletnia współpraca z portalem regionalnym wielkopolska-country.pl, na którym można przeczytać jego przygody i historie ciekawych miejsc w Wielkopolsce, opowiedziane barwnym językiem, dowcipnie i z dużym ładunkiem emocjonalnym.
Daniel ma na koncie kilka autorskich wystaw fotograficznych, m.in. w Ogrodzie Botanicznym w Poznaniu, Ośrodku Przyrodniczym FotoNatura w Czerwonaku oraz w kilku Ośrodkach Kultury. Czeka z niecierpliwością na wydanie swych książek o Wielkopolsce i Rykowisku.
 

Daniel Trzeciak

Z wykształcenia historyk, z zamiłowania wielki pasjonat dziejów Pałuk i Kujaw. Na co dzień swoją wiedzę przekazuje dzieciom i młodzieży jako nauczyciel w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Rogowie. Był też wieloletnim radnym gminy Rogowo i aktywnym działaczem lokalnym. Członek stowarzyszeń i organizacji o charakterze historycznym.
Jego zainteresowanie to historia Pałuk, ze szczególnym uwzględnieniem losów ziemiaństwa, a także historiografia, socjologia oraz psychologia społeczna. Autor wielu artykułów dotyczących dziejów regionu Pałuk i Kujaw, a także pogranicza Wielkopolski i Pałuk.
Członek Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”.
 

Aleksandra Soberska - szefowa działu reklamy i marketingu

Z urodzenia mieszkanka Trzcianki, z wyboru (za mężem) – mieszkanka Gniezna. Absolwentka ekonomii na Wydziale Zarządzania i Marketingu, (kierunek Organizacja i Kierownictwo) na Uniwersytecie Szczecińskim. Pracowała w Tygodniku Pilskim,  Głosie Wielkopolskim oraz portalu informacjelokalne.pl. Pasjonuje się historią starożytną oraz historią XIX i XX wieku. Uwielbia podróżować po Polsce i odkrywać nieznane zakątki. Jej ukochanymi miejscami są Frombork, Kraków i… Gniezno oraz pałac w Zakrzewie koło Kłecka.
Współorganizatorka kilku historyczno-turystycznych przedsięwzięć w powiecie gnieźnieńskim m.in. I Piastowskiego Festiwalu Wodnego w Kłecku w 2012 r. gdzie gwiazdą był Zbigniew Wodecki i II edycji tego Festiwalu (już o randze międzynarodowej w 2013 r.), który odbył się w Borzątwi (gmina Mieleszyn), gdzie gwiazdami były m.in. Zbigniew Hofman i zespół „Babsztyl”, Cezary Makiewicz i zespół „Koltersi” oraz grupy „Selmiai” i „Radvija” z Litwy a także zespoły taneczne i akrobatyczne z Białorusi.
Była też współorganizatorką I Festiwalu Historycznego „Tajemnice Trzech Stuleci”, który odbył się od 29 do 31 marca 2019 r. w pałacu w Czerniejewie. Jest też bardzo mocno zaangażowana w drugą edycję Festiwalu, który przewidziano na październik 2020 r.
W wolnych chwilach lubi poczytać dobrą powieść historyczną i biografie wielkich władców historycznych.
Członek Zarządu Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”.


Nowi dziennikarze

Izabela Ławniczak

Od urodzenia mieszkanka Obornik Wielkopolskich. Jest osobą która ceni sobie niezależność i nie lubi kiedy coś się jej narzuca. W rozmówcach ceni szczerość. Lubi dobre jedzenie i lampkę dobrego wina oraz czas spędzony w miłym towarzystwie. Ale są też chwile, gdy lubi być sama i wówczas czyta dużo książek.
Każdy wolny weekend, od kilku lat, wraz z mężem spędza na wypadach do ciekawych miejsc w Polsce. Zwiedzają głównie starówki miast, zamki, pałace i dwory, kościoły, zabytkowe cmentarze, obiekty kultu i wszystko co ma znaczenie z historycznego punktu widzenia. Lubią też poznawać nowe parki, ogrody botaniczne i cuda przyrody. Sezon turystyczny startuje dla nich z każdą wiosną i kończy się zwykle w październiku. Są to głównie jednodniowe wypady podczas których odwiedzają kilka interesujących obiektów, a po drodze obiad w ciekawej knajpce lub restauracji.
I właśnie artykuły i fotorelacje z tych odwiedzanych miejsc na Pojezierzu Gnieźnieńskim, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu obornickiego, będzie publikowała na portalu Pojezierze24.pl.
Poza podróżami jest miłośniczką zdrowego stylu życia, fitnessu, jogi, naturalnych metod odmładzania i muzyki jazzowej oraz szeroko pojętej sztuki.


Arkadiusz Gaca

Rocznik 1970, człowiek wielu pasji, uwielbiający historię, którą przez kilkanaście lat pielęgnował w pałacu w Niechanowie, gdzie kierując tamtejszą placówką oświatową, stworzył od podstaw Salę Historii. Z racji swojego doświadczenia zawodowego jest dobrym organizatorem i co ważne, ma wiele pomysłów na rozwój historii i turystyki w regionie. W styczniu 2016 r. został laureatem nagrody „Promotor Historii 2015” „za wkład w promowanie historii poprzez szerokie otwarcie na rzecz lokalnej społeczności zespołu pałacowo-parkowego w Niechanowie i za kultywowanie pamięci Józefa Wybickiego, twórcy polskiego hymnu, który mieszkał w tym pałacu”.
Oprócz historii jego wielką pasją jest turystyka wodna i tą dziedziną będzie się zajmował na naszym portalu. W wolnych chwilach uwielbia poznawać nowe miejsca i nowych ludzi.
Był jednym z prowadzących wykłady podczas I edycji Festiwalu Historycznego „Tajemnice Trzech Stuleci”, który od 29 do 31 marca 2019 r. odbył się także w czerniejewskiej rezydencji. Będzie też prowadził prelekcje podczas II edycji Festiwalu, który od 16 do 19 października 2020 r. Wiceprezes Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”.


Szukamy współpracowników

Portal Pojezierze24.pl to miejsce, poprzez które chcemy pokazywać i odkrywać Pojezierze Gnieźnieński. Dlatego szukamy osób chcących podjąć z nami współpracę. Nawiążemy współpracą z każdą zainteresowaną osobą, która w temacie Pojezierza Gnieźnieńskiego ma coś ciekawego do powiedzenia lub pokazania poprzez intrygujące fotografie. Aktualnie nasz zespół redakcyjny tworzy 17 osób ale mamy wrażenie, że kogoś nam jeszcze brakuje - być może właśnie Ciebie...

Szczególnie szukamy osób z powiatów: wągrowieckiego, inowrocławskiego i żnińskiego oraz gmin: Szubin i Kcynia. Ale mile widziani również współpracownicy z innych powiatów.

Jeśli masz ochotę dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny. Do zgłoszenia swojej kandydatury prosimy dołączać kilkanaście zdjęć (najlepiej związanych z Pojezierzem Gnieźnieńskim) plus 2-3 przykładowe teksty swojego autorstwa.

Wszelkie zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: naczelny@pojezierze24.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

 • 12
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 2
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC1 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3 - baner
ReklamaA2 - baner
ReklamaA3 - baner