ReklamaA1ReklamaA1-2

Koncertowe walentynki w Gnieźnie

Informacje lokalneInformacje z powiatu gnieźnieńskiegoWydarzenia i imprezy29 stycznia 2024, 18:00   red. - inf. prasowa778 odsłon
Koncertowe walentynki w Gnieźnie
 fot. MOK Gniezno

Celebrowanie miłości – to główne założenie walentynek – i choć sposobów jest z pewnością tyle, ile osób świętujących – w naszym mieście od kilku lat dużą popularnością cieszą się koncerty walentynkowe.

Grzegorz Turnau, Reni Jusis czy Anita Lipnicka, - to artyści, którzy do tej pory zaszczycili swoją obecnością gnieźnian podczas koncertów z okazji święta miłości.

- Są to zawsze wyszukane koncerty, zachowujące wysoki poziom artystyczny i niezwykłą atmosferę, cieszą się zainteresowaniem bardzo świadomej i aktywnej publiczności. W tym roku z przyjemnością zapraszam wszystkich na koncert Kasi Moś, który odbędzie się 14 lutego, o godzinie 19.00 w Auli Szkoły Pomnik. Mam nadzieję, że postanowicie właśnie w taki sposób spędzić Walentynki – mówi Tomasz Budasz Prezydenta Miasta Gniezna.

Bilety w cenie 50 złotych za osobę są dostępne na platformie kupbilecik - https://kbq.pl/117078

Kasia Moś, reprezentantka Polski na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji (2017 r.)

Ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Współpracowała z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja wg. Świętego Marka”.

Zaśpiewała partię Kordelii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która miała miejsce na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Nagrała wokalizę Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”.

Wokalistka ma na koncie muzyczne przygody telewizyjne – była finalistką III edycji programu „Must be the Music” oraz wzięła udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

W 2015 roku wydała swój debiutancki album „INSPINATION”.
W 2018 roku nakładem wydawnictwa Agora ukazał się album „Retro” Jerzego Maksymiuka i Janusza Olejniczaka, na którym Kasia gościnnie zaśpiewała kilka utworów.

21.05.2021 odbyła się premiera płyty z orkiestrą AUKSO “MONIUSZKO200”. Są to nowe interpretacje utworów Stanisława Moniuszki we współczesnych aranżacjach.

Na rynku jest już dostępna najnowsza płyta Kasi Moś z utworami "Karin Stanek" w zupełnie nowych nieoczywistych, nowoczesnych klubowy aranżacjach.

W listopadzie 2022r. odbyła się premiera najnowszego singla pt. "Zapomnij", do którego do współpracy został zaproszony Leszek Możdżer.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 115

 • 45
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 11
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 59
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2