ReklamaA1ReklamaA1-3

Wystawa fotografii i malarstwa

AktualnościWydarzenia i imprezy13 października 2021, 17:30   red. - inf. prasowa284 odsłon
Wystawa fotografii i malarstwa
 fot. Centrum Kultury „Scena to dziwna”

W czwartek, 14 października, o godzinie 19.00 w galerii Centrum Kultury „Scena to dziwna” odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Margarity Dąbrówki oraz fotografii Wojciecha Kempy.

Małgorzata Margarita Dąbrówka – malarka, kuratorka wystaw. Uczestniczyła w zajęciach Studium Sztuk Wizualnych w Poznaniu oraz warsztatach plastycznych Ostrowskiego Centrum Kultury, gdzie również  pracowała w galerii „Na dole”. Przez 20 lat mieszkała w Hamburgu. Zajmowała się promowaniem sztuki organizując wystawy i wernisaże w barze „Clax”. Od 2017 roku mieszka i pracuje w Ostrowie Wielkopolskim jako kurator wystaw w Starej Przepompowni. W 2018 roku otrzymała tytuł Osobowość Ostrowskiej Kultury, a w 2019 roku Laura Kultury.

Wojciech Kempa – z fotografią związany od 30 lat, również zawodowo. Fotografuje bo chce opowiedzieć historię, którą ma w głowie. Dzięki fotografii wyraża to czego nie potrafi nazwać słowami.

Wystawę można oglądać do 28 października, w godzinach od 8.00 – 18.00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 91

 • 52
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 39
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC2 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB-3
ReklamaA2