ReklamaA1ReklamaA1-2

Wernisaż wystawy fotograficznej Katarzyny Dzionek: „Moi PSIjaciele”

Informacje lokalneInformacje z powiatu gnieźnieńskiegoWydarzenia i imprezy12 lutego 2024, 14:00   red. - inf. prasowa465 odsłon
Wernisaż wystawy fotograficznej Katarzyny Dzionek: „Moi PSIjaciele”
 fot. BPMG

W piątek, 16 lutego, Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza wszystkich miłośników czworonożnych PSIjaciół (i nie tylko) na godzinę 17.00 na ul. Staszica 12 a. To będzie prawdziwie psi wieczór – zdjęcia swoich zwierzaków zaprezentuje fotografka Katarzyna Dzionek. UWAGA! Mile widziani będą również psi widzowie!

Katarzyna Dzionek swoją przygodę z fotografią zaczęła 10 lat temu. Próbowała swoich sił uwieczniając na zdjęciach mieszkające z nią psy. Fotografowała je na spacerach, w ogrodzie, na wystawach psów rasowych. Z czasem zainteresowały ją również krajobrazy i rośliny. Organizuje też sesje zdjęciowe ludzi. Ukończyła szkołę fotografii, a obecnie cały czas doskonali swój warsztat.

Zdobyła wyróżnienie w konkursie fotograficznym “W Centrum Fotografii – Nasze Zawody w Obiektywie”, którym Organizatorem był Zarząd Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Poznaniu. Jak sama mówi – fotografia to jej pasja i sposób na spędzenie wolnego czasu.


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 105

 • 64
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 41
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA3