Rodzinna niedziela w Muzeum

Informacje lokalneWydarzenia i imprezy25 listopada 2022, 11:00   red. - inf. prasowa430 odsłon
Rodzinna niedziela w Muzeum
 fot. Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie

Zbliża się kolejna Rodzinna niedziela w Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie! Ta listopadowa przebiegnie pt. „Co słyszał i widział Piast w lesie?” No właśnie... bo co takiego działo się w lesie 1000 lat temu?

W pierwszej części spotkania zwiedzicie wystawę „Piast surwiwal. Człowiek i las 1000 lat temu”. Nuda? Oj nie! Dzieci wraz z rodzicami wspólnie poszukają ciekawostek związanych z życiem wczesnośredniowiecznego lasu. Każdy rodzinny zespół otrzyma do rozwiązania KARTĘ PRACY. Wśród zadań pojawią się również zagadki dźwiękowe i dotykowe. W nagrodę wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątki ufundowane przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych.

Drugą część spotkania spędzicie w sali warsztatowej, w której przeprowadzone zostaną WARSZTAT MALOWANIA NA SKÓRZE motywów zwierzęcych i roślinnych inspirowanych średniowiecznymi miniaturami. Aby praca przebiegała sprawnie, konieczna będzie współpraca dorosłych i dzieci!

Brzmi ciekawie? Zapraszamy Was do naszego Muzeum 27 listopada 2022 r. w godz. od 11.00 do 13.00. Wstęp wolny i bezpłatny!Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 150

 • 96
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 54
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA3