ReklamaA1ReklamaA1-2

Rafał Blechacz z koncertem w Inowrocławiu!

AktualnościWydarzenia i imprezy21 marca 2023, 13:45   red. - inf. prasowa766 odsłon
Rafał Blechacz z koncertem w Inowrocławiu!
 fot. inowroclaw.pl

Słynny pianista Rafał Blechacz zawita do Inowrocławia 24 marca, aby zaprezentować recital solowy i przede wszystkim podsumować lata wytężonej pracy przy fortepianie nad coraz to nowszym repertuarem. Będzie to jeden z nielicznych koncertów tego artysty w Polsce.

Po osiemnastu latach od zwycięstwa na XV Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim w Warszawie w roku 2005 zyskał pozycję artysty o formacie prawdziwie światowym. Jego wybitny talent został doceniony przez publiczność Europy, Ameryki, Azji przez krytykę muzyczną, znakomitych dyrygentów i słynne orkiestry symfoniczne, producentów płyt, menadżerów i agencje artystyczne organizujące koncerty w najsłynniejszych salach i w największych centrach muzycznych.

Koncert odbędzie się 24 marca br. o godz. 18.00 w Sali Koncertowej im. Ireny Dubiskiej. To niezwykle ważne wydarzenie wpisuje się w jubileusz 90-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu.

Bilety w cenie 100 zł, na jeden z nielicznych krajowych koncertów Rafała Blechacza, są dostępne na stronie internetowej Kujawskiego Centrum Kultury w Inowrocławiu www.kckino.pl.

Dla posiadaczy Karty Inowrocławianina,bilety dostępne są w wyjątkowej cenie 70 złotych. Nabyć je można wyłącznie w siedzibie KCK przy ul. Jana Kilińskiego 16 w Inowrocławiu po okazaniu aktualnej karty.

Organizatorzy koncertu Rafała Blechacza: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Juliusza Zarębskiego, Miasto Inowrocław oraz Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu.


(źródło: inowrocław.pl)Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 88

 • 66
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 3
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 19
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA3