ReklamaA1-2ReklamaA1-3

Jubileusz Orkiestry Dętej ze Strzelna

AktualnościWydarzenia i imprezy14 maja 2024, 7:00   red. - inf. prasowa378 odsłon
Jubileusz Orkiestry Dętej ze Strzelna
 fot. DK Strzelno

Zapraszamy na obchody 50. rocznicy powstania Orkiestry Dętej ze Strzelna (dawniej Orkiestra Dęta OSP Strzelno), które odbędą się w sobotę, 18 maja 2024 roku.

Po długich i żmudnych badaniach, z wielką dozą prawdopodobieństwa można ustalić rok 1974 za początek sformalizowanej działalności strzelneńskiej Orkiestry.

Obchody jubileuszu rozpoczną się na Rynku o godzinie 16.30, skąd wyruszy wielobarwny pochód, składający się z naszej Orkiestry oraz zaprzyjaźnionej Orkiestry Dętej „Pałuki” z Gąsawy. Na szczególną uwagę zasługuje udział w wydarzeniu byłych członków orkiestry, którzy będą mieli okazję do ponownego wystąpienia na scenie lub też do samego wzięcia udziału w pochodzie.

Na uczestników w Domu Kultury czekać będzie wystawa z okazji 50-lecia Orkiestry, do zwiedzania której serdecznie zachęcamy.

O godzinie 18.00 rozpocznie się koncert jubileuszowy, poświęcony wszystkim byłym i obecnym członkom Orkiestry, a w szczególności jej byłym kapelmistrzom – Bernardowi Koteckiemu i Romanowi Hyżemu.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak ze względów technicznych na koncert o godz. 18.00 zapraszamy za okazaniem wejściówek, które są do odebrania w biurze Domu Kultury w Strzelnie.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 139

 • 86
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 4
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 49
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA3