ReklamaA1

„Gniezno za pół ceny”

Informacje lokalneInformacje z powiatu gnieźnieńskiegoWydarzenia i imprezy29 września 2023, 17:30   red. - inf. prasowa538 odsłon
„Gniezno za pół ceny”
 fot. nadesłane

Po raz ósmy w Gnieźnie będzie miała miejsce akcja pod hasłem „Gniezno za pół ceny”- weekendowa obniżka cen do promocji turystycznej. Akcja będzie odbywać na tych samych zasadach co zawsze, natomiast w tym roku zmienił się jej termin na pierwszy weekend października. Założeniem Akcji „Gniezno za pół ceny” jest stworzenie bazy ofert: produktów, usług, atrakcji, które oferowane będą w Gnieźnie w dniach 30.09 – 1.10.2023 r. (sobota – niedziela) za 50% ceny.

Celem akcji jest zachęcenie turystów odwiedzających Gniezno, jak i mieszkańców Gniezna do skorzystania z oferty turystycznej naszego miasta a także przedłużenie sezonu turystycznego w mieście oraz zaprezentowanie towarów i usług znajdujących się w ofercie partnerów akcji.

Założeniem akcji jest stworzenie bazy ofert: produktów, usług, atrakcji, które oferowane będą w Gnieźnie w dniach 30.09 do 1.10.2023r. (sobota – niedziela) za połowę ceny. 

Akcja ma na celu promocję miasta jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, z bogatą ofertą kulturalną i rozrywkową, odpowiedniego na krótsze i dłuższe pobyty, i o każdej porze roku. Ma również zintegrować lokalną społeczność i zachęcić ją do odkrywania atrakcji najbliższej okolicy.

Akcja ta przeprowadzana jest już po raz kolejny i na stałe wpisuje się w kalendarz wydarzeń w Pierwszej Stolicy Polski. „Gniezno za pół ceny” ma pozytywny wpływ na postrzeganie naszego miasta jako miejsca przyjaznego turystom i mieszkańcom.

Organizatorami „Gniezno za pół ceny” są Urząd Miejski w Gnieźnie i Organizacja Turystyczna „Szlak Piastowski”.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 37

 • 37
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2
ReklamaA3