ReklamaA1ReklamaA1-2ReklamaA1-3

„Wspólne Kolędowanie” w pałacu w Kołdrąbiu!

AktualnościWydarzenia i imprezy25 listopada 2021, 13:00   red. 453 odsłon
„Wspólne Kolędowanie” w pałacu w Kołdrąbiu!
Pałac w Kołdrąbiu -  fot. Karol Soberski

Najbliższy termin

11.12 Sobota 14:00

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowcu Wielkopolskim, Dom Dziecka „Słoneczna Przystań” w Kołdrąbiu i Stowarzyszenia na Rzecz Inicjatyw Społecznych „Nadzieja” w Janowcu Wielkopolskim zapraszają na rodzinny piknik pod hasłem „Wspólne Kolędowanie”, który odbędzie się w sobotę, 11 grudnia na dziedzińcu pałacu w Kołdrąbiu. Początek o godz. 14.00. W trakcie tego wydarzenia będzie można także nabyć książkę o Kołdrąbiu pt. „Zagadkowy Kolekcjoner. Marian Haber – ziemianin, marszand, celebryta”.

W programie wydarzenia, oprócz punktów widocznych na poniższym plakacie, będzie także stoisko z książkami Karola Soberskiego, w tym z najnowszą opowiadającą o życiu i działalności, a przede wszystkim o unikatowej kolekcji przedwojennego dziedzica pałacu w Kołdrąbiu – Mariana Habera. Książkę pt. „Zagadkowy Kolekcjoner. Marian Haber – ziemianin, marszand, celebryta” będzie można nabyć na specjalnym stoisku w godzinach od 14.00 do 16.00.

Na stoisku będzie można kupić także wcześniejsze książki K. Soberskiego: „Skarb Dziedzica”, „Tajemniczy Pałac Zakrzewo”, „Złoto Dziedzica” i „Skarby i tajemnice okolic Gniezna”.

Na stoisku będzie obecny także autor książek z którym będzie można porozmawiać zarówno o nowej książce, jak i uzyskać autograf. Serdecznie zapraszamy!Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 112

 • 29
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 2
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 81
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Przeczytaj także

ReklamaC2 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2