ReklamaA1-3

Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy w Strzelnie - coraz bliżej Święta!

AktualnościAtrakcje turystyczne11 grudnia 2021, 9:00   red. Karol Soberski/inf. prasowa815 odsłon
Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy w Strzelnie - coraz bliżej Święta!
 fot. nadesłane

Wielkimi krokami nadchodzi tegoroczny Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy w Strzelnie! Od 17 do 19 grudnia będziemy mogli wspólnie uczestniczyć w jednej z największych świątecznych imprez w naszej okolicy. Po bardzo intensywnym okresie przygotowawczym z radością zdradzamy więcej szczegółów dotyczących harmonogramu oraz zaplanowanych przez nas występów. Nie jest tajemnicą, że przez kilka dni nasz strzeleński Rynek zamienimy w prawdziwą, pachnącą wręcz Bożym Narodzeniem, świąteczną wioskę. Jednym z patronów medialnych Jarmarku jest portal Pojezierze24.pl.

Piątek, 17 grudnia

Tego dnia uroczyście rozpoczniemy nasz Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy. Już od godziny 12.00 będziecie mogli korzystać z różnych dobroci oferowanych przez naszych wspaniałych wystawców!

Wśród nich będziecie mogli znaleźć własnoręcznie wykonane stroiki i ozdoby świąteczne czy też różnego rodzaju produkty lokalne i regionalne. O godzinie 18.00 zaprezentują się gwiazdy wieczoru. Któż taki? „Pogwizdani”! Możecie być pewni, że przygotowany przez nich repertuar rozgrzeje atmosferę w ten mroźny, grudniowy wieczór!

Sobota, 18 grudnia

Na dobry początek weekendu zaprosimy Was na szereg koncertów naszych lokalnych artystów. W międzyczasie wciąż będziecie mogli korzystać z oferty proponowanej przez naszych wystawców. Możecie być pewni, że towarów im nie zabraknie Ciepła atmosfera Świąt Bożego Narodzenia nie pozwoli Wam zmarznąć! A jeśli uznacie, że to dla Was za mało ciepła, z pewnością w rozgrzaniu się pomoże Wam grzane wino!

Wieczorem o godzinie 17.00 w świątecznej paradzie zaprezentują się artyści z „Gwardii Gryfa”. Ale możecie być spokojni, to nie wszystko co Ci artyści mają w zanadrzu! O godzinie 18:00 wystąpią dla Was w spektaklu pt. „Psotne Elfy” Bądźcie z nami i nie przegapcie ich występu!

Niedziela, 19 grudnia

Ostatni dzień naszego Wielkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Ale spokojnie, nie zwalniamy tempa! Tego dnia przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej występów lokalnych artystów. Bo w końcu jak można lepiej spędzić czas Świąt jeśli nie w gronie bliskich nam osób przy wspólnej zabawie i kolędowaniu? Oczywiście nasi wystawcy wciąż pozostaną do Waszej dyspozycji.

Na ten dzień również przygotowaliśmy dla Was coś mocnego! Wielokrotnie w ciągu dnia będziecie mogli obserwować wspaniałe wyczyny i pokazy artystów ze znanej i lubianej grupy „Locomotora”! Zastanawiacie się co zaprezentują? Cóż… Musicie przyjść sami aby to zobaczyć!

Spokojnie, nie zapomnieliśmy o najmłodszych! Na wszystkie 3 dni trwania naszego Wielkiego Jarmarku zaplanowaliśmy dla nich szereg dodatkowych atrakcji! Wszyscy chętni będą mogli spędzić kreatywnie czas podczas warsztatów świątecznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Kto wie? Może nawet uda się im spotkać Świętego Mikołaja?

Zapraszamy wszystkich do wspólnego spędzenia tego magicznego okresu! Możecie być pewni, że wręcz staniemy na głowie aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Przy okazji sami również postaramy się dobrze bawić! Spędzimy ten czas wspólnie, a to jest dla nas najważniejsze.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 248

 • 200
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 48
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2