ReklamaA1ReklamaA1-2

Wielkanocny klimat na prezentacji stołów w Rogowie

AktualnościAtrakcje turystyczneWydarzenia i imprezy08:00   red. Joanna Bejma577 odsłon
Wielkanocny klimat na prezentacji stołów w Rogowie
 fot. Joanna Bejma

Najbliższy termin

28.03 Sobota 11:00

Tradycyjna Powiatowa Prezentacja Stołów Wielkanocnych na terenie powiatu żnińskiego, w tym roku odbędzie się 28 marca tym razem w hali sportowej w Rogowie. 

Jak zwykle, Powiatowa Prezentacja Stołów Wielkanocnych, każdego roku organizowana w innej gminie powiatu żnińskiego, jest wydarzeniem pełnym tradycji, smaków i oczywiście wielkanocnej atmosfery. 

W tym roku, w programie przewidziano następujące konkursy: najpiękniejszy stół wielkanocny, najlepsza potrawa wielkanocna z jajkiem, najlepsza baba wielkanocna, najlepszy mazurek wielkanocny. Początek wydarzenia w Rogowie, 28 marca o godz. 11.00.



Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    Czuje się - ZADOWOLONY
    ZADOWOLONY
  • 0
    Czuje się - ZASKOCZONY
    ZASKOCZONY
  • 0
    Czuje się - POINFORMOWANY
    POINFORMOWANY
  • 0
    Czuje się - OBOJĘTNY
    OBOJĘTNY
  • 0
    Czuje się - SMUTNY
    SMUTNY
  • 0
    Czuje się - WKURZONY
    WKURZONY
  • 0
    Czuje się - BRAK SŁÓW
    BRAK SŁÓW

Przeczytaj także

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4