ReklamaA1ReklamaA1-2

Świąteczny jarmark w Centrum Kultury eSTeDe

Informacje lokalneWydarzenia i imprezy1 grudnia 2023, 9:00   red. - inf. prasowa559 odsłon
Świąteczny jarmark w Centrum Kultury eSTeDe
 fot. eSTeDe

W sobotę, 2 grudnia do Centrum Kultury „Scena to dziwna” powróci świąteczny jarmark. Nie zabraknie na nim rozmaitości, które idealnie sprawdzą się w roli bożonarodzeniowych prezentów.

Okazjonalne jarmarki stały się w CK eSTeDe wyjątkową tradycją. Cieszą się one dużą popularnością niezależnie od pory roku, a nierzadko towarzyszą im dodatkowe atrakcje. Ostatnia, październikowa edycja zachwyciła mieszkańców Gniezna za sprawą klimatycznych, jesiennych wyrobów.

Świąteczny jarmark to kolejna, zimowa odsłona imprezy. Uczestnicy będą mieć wyśmienitą okazję na znalezienie idealnego upominku dla swoich bliskich. Na świąteczny prezent idealnie sprawdzą się ozdobne, naturalne świece lub praktyczne i ekologiczne torby. Nie zabraknie rękodzielników, którzy przywiozą ze sobą artystyczne rzeźby, kartki czy stroiki – idealnie sprawdzą się nie tylko przy świątecznym dekorowaniu naszych domów. Na długie i chłodne wieczory sprawdzą się z kolei ciepłe, wełniane czapki, mieszanki naturalnych ziół oraz słodkie miody z lokalnych pasiek.

Nasze stoiska będą dostępne 2 grudnia od godz. 10.00 do 13.00 w budynku Centrum Kultury „Scena to dziwna”.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 156

 • 103
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 5
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 48
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA3