ReklamaA1ReklamaA1-2ReklamaA1-3

Andrzejki z Kapelą Ślymoki w eSTeDe

Informacje z powiatu gnieźnieńskiegoWydarzenia i imprezy22 listopada 2021, 16:30   red. - inf. prasowa311 odsłon
Andrzejki z Kapelą Ślymoki w eSTeDe
 fot. nadesłane

Centrum Kultury „Scena to dziwna” zaprasza na kolejne już spotkanie z Kapelą Ślymoki. Tym razem, „Ślymoki” przygotowały program Andrzejkowy, który zostanie wykonany w piątek, 26 listopada o godz. 18.00 w sali widowiskowej eSTeDe.

Stali sympatycy Centrum Kultury mieli już okazję bawić się przy dźwiękach Kapeli, kiedy to latem w ogrodzie eSTeDe zespół zaserwował prawdziwą ucztę muzyki biesiadno-tanecznej. Ślymoki, jako kwintet instrumentalno-wokalny, grający żywiołową i radosną muzykę przyciąga na swoje koncerty osoby z każdego przedziału wiekowego. Publiczność porywana tanecznymi rytmami w bogatej aranżacji zawsze bawi się z ogromną przyjemnością.

Wszystko to zawdzięczamy profesjonalnym muzykom i managerowi zespołu Markowi Staszewskiemu. Dla przypomnienia w skład tego ekspresyjnego kwintetu muzyczno-wokalnego wchodzą: Andrzej Pacholski (śpiew, gitara basowa, jednocześnie kierownik artystyczny zespołu), Zdzisław Kotecki (śpiew, gitara), Piotr Łagodzki (śpiew, akordeon), Marcin Margas (śpiew, klarnet, saksofon), Piotr Pilarski (śpiew, instrumenty perkusyjne).

Bezpłatne zaproszenia na Andrzejki z Kapelą Ślymoki, odbierać można w siedzibie Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie przy ul. Roosevelta 42. Ilość miejsc ograniczona.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 85

 • 40
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 16
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 29
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC2 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2