ReklamaA1

Z włodarzami gminy Kiszkowo o historii i turystyce

Informacje lokalneZ życia FundacjiInformacje z powiatu gnieźnieńskiego17 maja 2024, 19:15   red. Karol Soberski1479 odsłon
Z włodarzami gminy Kiszkowo o historii i turystyce
Radosław Występski, wójt gminy Kiszkowo (z lewej) i Karol Soberski -  fot. Aleksandra Soberska

W bardzo dobrej atmosferze i bardzo rzeczowe spotkanie odbyłem dzisiaj z Radosławem Występskim, nowym wójtem gminy Kiszkowo oraz nowo powołanym zastępcą wójta – Bartoszem Krąkowskim. Blisko godzinna rozmowa dotyczyła zarówno możliwości współpracy mojej Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć” oraz portalu Pojezierze24.pl z Gminą Kiszkowo w tematach historycznych, jak i turystycznych.

Dzisiaj odbyłem bardzo konstruktywne i w bardzo miłej atmosferze, spotkanie z Radosławem Występskim, nowym wójtem gminy Kiszkowo oraz nowo powołanym zastępcą wójta – Bartoszem Krąkowskim. Rozmowa dotyczyła zarówno możliwości współpracy mojej Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”  oraz portalu Pojezierze24.pl z Gminą Kiszkowo w tematach historycznych, jak i turystycznych.

Poruszyliśmy m.in. temat książki „Głębokie. Tropami Tajemnic” i możliwość zaangażowania się Gminy w ten projekt, szczególnie że dotyczy on nieznanych faktów historycznych związanych z miejscowościami Głębokie, Skrzetuszewo, Berkowo i Imiołki.

Podczas naszej blisko godzinnej rozmowy nie zabrakło również spraw związanych z promocją turystyczną na terenie kiszkowskiej gminy oraz współpracy na różnych innych płaszczyznach.

W trakcie spotkania była też mowa o inwestycjach na terenie gminy Kiszkowo, o których więcej już wkrótce napiszę na portalu Pojezierze24.pl.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 122

 • 53
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 10
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 57
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Przeczytaj także

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2
ReklamaA3