ReklamaA1ReklamaA1-2

„Wiosna w jesieni życia”

Informacje lokalneAktualnościInformacje z powiatu gnieźnieńskiego31 marca 2023, 17:30   red. - inf. prasowa522 odsłon
„Wiosna w jesieni życia”
 fot. Gmina Gniezno

„Wiosna w jesieni życia” czyli spotkanie dla seniorów z przedszkolakami zorganizowało w czwartek, 30 marca Przedszkole w Zdziechowie wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Zdziechowie. Takie wydarzenie to doskonały pomysł na budowanie międzypokoleniowych relacji, z których niesamowitą radość i frajdę czerpią zarówno Ci najmłodsi, jak i Ci starsi uczestnicy podobnych spotkań.

Była to okazja do zaprezentowania talentów muzyczno-tanecznych przedszkolaków ze Zdziechowy, którzy swoim urokiem oczarowali zgromadzonych gości. Niespodzianką dla gości były specjalne stworzone konkurencje, w których seniorzy bardzo chętnie brali udział.

Nie zabrakło też rozmów przy kawie oraz słodkiego dodatku. Udział w spotkaniu wzięła także Wójt Gminy Gniezno Maria Suplicka. - Było to bardzo sympatyczne spotkanie, które na pewno przyczyniło się do zintegrowania międzypokoleniowego, które jest w tych czasach bardzo istotne. To  wspaniały czas zarówno dla maluchów, jak i osób starszych. Wielkie brawa dla małych artystów, którzy bez wątpienia skradli serca publiczności. Dziękuję Pani dyrektor Przedszkola w Zdziechowie Marioli Marek-Kornet i całej społeczności przedszkola, a także Gminnej Bibliotece Publicznej w Zdziechowie za pomysł i zaangażowanie w organizację tego wydarzenia – powiedziała Maria Suplicka Wójt Gminy Gniezno.


Fot. Gmina GnieznoJak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 69

 • 40
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 4
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 25
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4