ReklamaA1-2ReklamaA1-3

Wiosenne Fanaberie po raz szesnasty!

AktualnościInformacje z powiatu gnieźnieńskiegoWydarzenia i imprezy23 lutego 2024, 13:30   red. - inf. prasowa468 odsłon
Wiosenne Fanaberie po raz szesnasty!
 fot. MOK Gniezno

Największe, taneczne wydarzenie organizowane przez MOK po pandemicznej przerwie wróciło na swoje tory – i ponownie zaprasza solistów, grupy taneczne… oraz oczywiście publiczność do spędzenia czasu w Hali Widowiskowo-sportowej, już 9 marca.

„Nastolatek” zmienił nieco swoje oblicze – zniknęły pewne kategorie taneczne na rzecz kilku nowości, których nigdy wcześniej nie rozgrywanych.

Zmieniła się również data turnieju  – wydarzenie zostało przyspieszony o co najmniej o 2 tygodnie i Miejski Ośrodek Kultury zaprasza już 9 marca w hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie.

W kategoriach zgłoszeń znajduje się oczywiście HIP-HOP oraz inne formy taneczne, ale także Art. Dance (w którym znajdzie się jazz, modern jazz, taniec współczesny) oraz kategoria wyłącznie dla dorosłych – DanceShow.

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 marca, wszelkich szczegółowych informacji udziela koordynatorka turnieju – Iwona Piechocka-Jóźwiak, tel. 61 426 46 35 lub 606 765 340, mail: fanaberie@mok.gniezno.pl Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 163

 • 70
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 14
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 72
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 7
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA3