ReklamaA1ReklamaA1-3

Wakacje w mieście nie muszą być nudne!

Informacje lokalneArtykuł promocyjny13 sierpnia 2021, 18:00   red. - art. promocyjny364 odsłon
Wakacje w mieście nie muszą być nudne!
 fot. GOSiR

Czy wakacje w mieście muszą być nudne?! O tym, że NIE wiedzą doskonale wszystkie osoby, które postanowiły skorzystać z letnich atrakcji przygotowanych przez Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Wśród nich proponujemy:

- pobyt na basenach letnich, czyli otwartym kompleksie basenów zewnętrznych usytuowanych na osiedlu Ustronie. Kompleks składa się z 3 niecek basenowych i dwóch zjeżdżalni z jedną hamownią, technologią uzdatniania wody dla każdej z niecek. Obiekt  przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Skorzystać z niego można codziennie w godzinach od 10.00 do 20.00 - w tym sezonie bezpłatne.
W bliskiej odległości basenów znajduje się również plac zabaw dla dzieci

- pobyt na kąpielisku strzeżonym nad Jeziorem Winiary czynnym codziennie w wakacje w godz.10.00 do 18.00. Kąpielisko podzielone jest na dwie strefy: pierwsza oznaczona bojami czerwonymi dla osób niepływających do głębokości 1,20 m. Jest tu również tzw. brodzik dla dzieci oznaczony białym koloru, oraz druga strefa dla pływających oznaczona bojami żółtymi o głębokości do 4 m. O możliwości kąpieli informują flagi. Wywieszona biała flaga oznacza, że kąpiel jest dozwolona, czerwona oznacza zakaz kąpieli, a brak flagi - kąpielisko nieczynne.

Jest to również idealne miejsce na spacery, rekreację i wypoczynek dla mieszkańców Gniezna i turystów licznie odwiedzających nasze miasto.

- pobyt na basenach zlokalizowanych przy ul. Bł. Jolenty 5 i możliwość skorzystania z licznych promocyjnych wejść zarówna dla dzieci jak i dla dorosłych

- wakacyjną naukę pływania, gdzie nauczyć się można podstaw pływania, lub udoskonalić posiadane już umiejętności. Ostatnia wakacyjna edycja rusza już 16 sierpnia br.

Szczegółowych informacji dotyczących kursu pływania i promocji udzielają pracownicy szatni basenowej tel. /61/ 424 86 04. Dostępne są one również na www.basengniezno.pl i www.gosir.gniezno.pl

Nad bezpiecznym pobytem osób kąpiących się na basenach i kąpielisku czuwa wykwalifikowana kadra ratownicza.

Mając na uwadze bezpieczeństwo osób kąpiących się i wypoczywających na kąpielisku prosimy o przestrzeganie zasadach bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

Zapraszamy!


Fot. GOSiRJak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 128

 • 84
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 5
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 21
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 6
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 12
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC2 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB-3
ReklamaA2