ReklamaA1-2ReklamaA1-3

TURYSTA 2023 przed nami!

Ekspresowo S5Aktualności6 października 2023, 16:00   red. - inf. prasowa568 odsłon0 Komentarzy
TURYSTA 2023 przed nami!
 fot. WOT

W niespełna 2 tygodnie od uruchomienia zapisów, po brzegi wypełniła się lista uczestników kolejnej edycji konferencji TURYSTA 2023, która już 26 października odbędzie się w Poznaniu. Czeka na nas 7 energicznych, inspirujących wystąpień w wykonaniu profesjonalistów-praktyków branży turystycznej.

Wielkopolska Organizacja Turystyczna w zaledwie 3 lata zbudowała markę najlepszego eventu branżowego w wielkopolskiej turystyce. Merytoryczne bogactwo eventu tworzą rokrocznie skrupulatnie dobierani prelegenci – specjaliści z różnych zakątków turystycznego sektora, którzy przedstawiają zmieniające się trendy w rozwoju turystyki na kolejny rok. W serii krótkich, nasyconych treścią wystąpień odkrywamy sylwetkę współczesnego turysty poznając jego oczekiwania i schematy zachowań. Ta wiedza ma pomóc gestorom obiektów hotelowych i gastronomicznych, pracownikom samorządowym, zarządcom atrakcji turystycznych, jak również muzealnikom w stworzeniu atrakcyjnej aktualnej oferty turystycznej. Konferencja TURYSTA 2023 to spotkanie osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, ale też sposób na biznes lub na rozwój swojego regionu.

Na scenie pojawi się m.in. Prezes Zarządu Europejskiego Instytutu Marketingu Miejsc BEST PLACE - Adam Mikołajczyk , Violetta Hamerska - ekspert i konsultant Guest & Employee Experience czy Magdalena-Tomaszewska Bolałek, która jest specjalistką turystyki i dyplomacji kulinarnej.

Tegoroczna edycja konferencji zostanie zorganizowana w eleganckich i nowoczesnych wnętrzach hotelu Novotel Poznań Centrum, zlokalizowanego w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego i kilkaset metrów od Starego Miasta.

Wydarzenie cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że zarezerwowano już wszystkie bilety. Nie wszystko stracone, jeśli nie zdążyliście się zapisać - konferencja będzie transmitowana również online na facebooku Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej oraz na żywo tłumaczona na język migowy. Najnowsze informacje o przebiegu wydarzenia znaleźć można na stronie konferencjaturystyczna.pl Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 74

 • 26
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 4
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 40
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 4
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Przeczytaj także

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA3