ReklamaA1ReklamaA1-3

„Turysta 2021” o turystyce wiejskiej i agroturystyce

Ekspresowo S5Aktualności27 sierpnia 2021, 8:00   red. Karol Soberski/inf. prasowa1098 odsłon
„Turysta 2021” o turystyce wiejskiej i agroturystyce
Dyskusja podczas ubiegłrocznej konferencji „Turysta 2020” - fot. Radosław Jagieła

Już w czwartek, 23 września w Poznaniu odbędzie się drugą edycję konferencji branżowej „Turysta 2021”. W tym roku organizatorzy, czyli Wielkopolska Organizacja Turystyczna, skupią się przede wszystkim na jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi turystyki – turystyce wiejskiej i agroturystyce.

Nie zabraknie jednak miejsca na inne aspekty turystyki. W trakcie konferencji, uczestnicy odpowiedzą także na pytania: Czego oczekuje współczesny turysta? Jak zostać zauważonym w sieci? Czy mój obiekt jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami? Jak wykreować markę miejsca? W jaki sposób wydłużyć sezon turystyczny?

Do udziału w konferencji, WOT zaprasza wszystkich profesjonalistów branży turystycznej oraz osoby pracujące w sektorze agroturystyki i turystyki wiejskiej. Jeśli prowadzisz obiekt noclegowy, kreujesz wizerunek miasta lub gminy czy zarządzasz atrakcją turystyczną – to konferencja specjalnie dla ciebie.

Konferencja Turysta 2021 to spotkanie osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, ale też sposób na biznes lub na rozwój swojego miasta i regionu. W serii krótkich, nasyconych treścią wystąpień postaramy się pomóc lepiej zrozumieć współczesnego turystę, poznać jego oczekiwania i najlepsze kanały dotarcia do niego.

Przypomnijmy, że pierwsza konferencja odbyła się 6 października 2020 r. Autentyczność i przeżywanie doświadczeń. Te dwa określenia najczęściej przewijały się wśród niemal wszystkich prelegentów podczas ubiegłorocznej konferencji turystycznej zatytułowanej „Turysta 2020”. Wskazują one kierunek, w którym turystyka będzie podążać w następnych, dość niepewnych czasach. Pandemia koronawirusa mocno wpłynęła na tę część gospodarki.

Jak się zapisać?

W tym roku udział w konferencji „Turysta 2021” jest bezpłatny. Niezbędna jest jednak rejestracja swojego udziału w wydarzeniu, której można dokonać wyłącznie poprzez platformę rezerwacyjną Evenea. Więcej w temacie zapisów tutaj.


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 141

 • 56
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 59
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 18
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 6
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 2
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Przeczytaj także

ReklamaC2 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB-3
ReklamaA2