ReklamaA1 - baner

Turysta 2020

Informacje lokalneAktualności29 września 2020, 20:00   red. - inf. prasowa384 odsłon
Turysta 2020
 fot. wot.org.pl

Najważniejsze spotkanie dla branży turystycznej już 6 października w Poznaniu. Wielkopolska Organizacja Turystyczna organizuje konferencję, która ma na celu rozwój turystyki w regionie w wyjątkowo trudnym dla branży okresie.

Kilkunastu specjalistów w 20 minutowych wykładach inspirować będzie przez cały dzień do podejmowania innowacyjnych działań w zakresie marketingu miejsca. Na scenie zaprezentują się m.in. Prezesi Polskiej i Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich, znana z ekranów telewizyjnych Paulina Smaszcz, doświadczeni menadżerowie i specjaliści w temacie marketingu miejsc.

- Wspólnie poszukiwać będziemy odpowiedzi na pytanie „Czego oczekuje współczesny turysta? – mówi dyrektor biura WOT Artur Krysztofiak.

Konferencja Turysta 2020 to najlepsza okazja do tego, aby poznać współczesne trendy, zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami – przede wszystkim zaś wymienić doświadczeniem i pomysłami na skuteczny rozwój turystyki.

Gościem specjalnym będzie Arkady Paweł Fiedler (wnuk słynnego podróżnika i pisarza), który w 2014 przejechał maluchem (fiat 126p) przez Afrykę (projekt nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic).

Konferencja organizowana w Hotelu Novotel Poznań Centrum to miejsce dla samorządowców zainteresowanych promocją swojego regionu, restauratorów oraz hotelarzy, chcących sprzedać własne usługi, wytwórców lokalnych produktów, pracowników muzeów, instytucji kultury, studentów turystyki oraz wszystkich tych, którym bliskie są potrzeby współczesnego turysty.

Zapisy trwają tylko do 1 października na stronie www.konferencjaturystyczna.pl


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC1 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3 - baner
ReklamaA2 - baner