ReklamaA1ReklamaA1-2

Szlak Piastowski w województwie kujawsko-pomorskim oznakowany

AktualnościAtrakcje turystyczne7 lutego 2023, 9:00   red. Karol Soberski/inf. prasowa1085 odsłon
Szlak Piastowski w województwie kujawsko-pomorskim oznakowany
 fot. Lokalna Organizacja Turystyczna Pałuki

W 2022 r. Lokalna Organizacja Turystyczna Pałuki zakończyła realizację zadania związanego z oznakowaniem przebiegu Szlaku Piastowskiego w granicach województwa kujawsko-pomorskiego. Cały projekt realizowany był trzech etapach, w latach 2020-2022. W to niebywale trudne przedsięwzięcie włączył się również Powiat Żniński, który wsparł finansowo wkład własny do 3. etapu projektu. Gratulujemy ustawienia znaków w przebiegu szlaku jak i znaków kierujących do obiektów na trasie liczącej ok. 230 km.

W roku 2022 Lokalna Organizacja Turystyczna Pałuki zakończyła projekt, którego efektem jest oznakowana trasa Szlaku Piastowskiego w granicach województwa kujawsko-pomorskiego. Na trasie szlaku ustawionych zostało 165 tablic wskazujących przebieg szlaku oraz dojazd do obiektów na szlaku. Jest też nowa tablica informacyjna w Wenecji.

Realizując zadanie objęliśmy cały odcinek Szlaku Piastowskiego w granicach województwa kujawsko-pomorskiego od Żnina, przez Wenecję, Biskupin, Gąsawę, Mogilno, Strzelno, Pakość, Kościelec, Inowrocław, Kruszwicę, Radziejów, Płowce, Brześć Kujawski aż po Włocławek i Kowal.

Projekt realizowany był w III etapach (rok 2020, 2021 i 2022). Wszystkie dofinansowane zostały ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskie. W roku 2022 inicjatywę wsparł również Powiat Żniński. Dziękujemy za zaufanie i okazaną pomoc.


(źródło: Lokalna Organizacja Turystyczna Pałuki)Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 193

 • 84
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 3
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 106
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA3