ReklamaA1 - baner

Spędzaj wakacje z portalem Pojezierze24.pl!

PozostałeFelieton29 czerwca 2020, 8:00   red. Karol Soberski443 odsłon
Spędzaj wakacje z portalem Pojezierze24.pl!
Karol Soberski - redaktor naczelny portalu Pojezierze24.pl - fot. A. Soberska

Rozpoczęły się wymarzone przez wielu z nas wakacje, nadchodzi czas na upragniony urlop. W tym roku będzie to czas szczególny, ponieważ związany z wszelkiego rodzaju obostrzeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa. Wszystko wskazuje na to, że turyści rezygnować będą z dalekich podróży, z wyjazdów za granicę, a w zamian wybiorą wyjazdy na wieś, do małych miasteczek, do najbliższego regionu w którym mieszkają. I by pomóc w zaplanowaniu takich wypraw zapraszamy do codziennego czytania portalu Pojezierze24.pl, gdzie będziemy podpowiadać, dokąd pojechać i co warto zwiedzić na Pojezierzu Gnieźnieńskim.

Na Pojezierzu Gnieźnieńskim mamy wszystko to, co potrzebne do spędzenia niezapomnianego weekendu, wycieczki czy wakacji. Jest bogata baza noclegowa, wspaniała kuchnia (w wielu miejscach pyszne lokalne potrawy) i jest też co zwiedzać, podziwiać czy też leniuchować. Dlatego nasz portal,w myśl hasła „Na wakacje, na weekend, na wycieczkę”, będzie przez całej wakacje – jak i przez cały rok – polecał ciekawe miejsca i atrakcje turystyczne na ziemiach leżących między Poznaniem a Bydgoszczą.

W czasie panującej pandemii największym marzeniem mieszkańców regionu jest wyjechać gdzieś na kilka dni, podróżować po regionie, uciec od izolacji, odwiedzić przyjaciół, ale jak najbliżej, a to ze względu na pewne obawy związane z koronawirusem i konieczność oszczędzania. Dlatego właśnie nasz portal będzie spełniał oczekiwania turystów, ale i mieszkańców regionu, i prezentował miejsca do odpoczynku, do wyjazdów, do spędzenia weekendu czy wakacji.

W najbliższym czasie na naszym portalu pojawią się również miejsca noclegowe czy gastronomiczne, które będziemy polecać turystom i mieszkańcom na czas wypoczynku.

Pojezierze24.pl - „strzał w dziesiątkę”!

Portal Pojezierze24.pl wystartował zaledwie 3 tygodnie temu, ale jak się okazało uruchomienie projektu (który cały czas jest w trakcie budowy), był „strzałem w dziesiątkę”. Świadczą o tym zarówno liczby, czyli ilość wejść na portal (nie schodzimy poniżej 10 tysięcy Czytelników dziennie), jak i dziesiątki komentarzy, telefonów czy e-maili z opiniami, iż taki portal, poświęcony turystyce i historii regionu, był bardzo potrzebny. – Szanowny Panie Redaktorze, gratuluję pomysłu takiego portalu, którzy był niezwykle potrzebny. Region kipi bogactwem z różnych dziedzin naszego życia począwszy od przyrody a skończywszy na ludziach. Jeżeli o ludzi chodzi to na tej ziemi urodziło się wiele wybitnych postaci – napisał do nas w e-mailu emerytowany nauczyciel ze Strzelna. - Trzymam kciuki za wasz portal! Brakowało takiego przewodnika w regionie! - napisał  w komentarzu jeden z Czytelników. Inna Czytelniczka, pani Ewa dodaje: - Kochani cudownie. Bardzo, bardzo dziękuję, że jesteście, że Wam się chce i że kultywujecie, przypominacie, pokazujecie to co najważniejsze. Historia - to jest to, bez historii jest się nikim.

Cieszą nas te wszystkie słowa pochwały i gratulacje, a jednocześnie mobilizują do dalszej, wytężonej pracy, szczególnie, że to pierwsze dni portalu, można powiedzieć, że dopiero raczkujemy.

Z każdym tygodniem będzie przybywać coraz ciekawszych artykułów, miejsc z atrakcjami turystycznymi na mapach, będą intrygujące wywiady, ale nie zabraknie też komentarzy/felietonów wychodzących spod piór znanych i lubianych pisarzy książek historycznych czy twórców programów telewizyjnych. Również nasz zespół redakcyjny będzie się powiększał o ciekawych autorów, którzy wniosą na łamy portalu ważne, ciekawe a często nieznane historie z Pojezierza Gnieźnieńskiego. Wkrótce też pojawią się wakacyjne konkursy!

Wakacje czy urlop to czas ukojenia zarówno dla ciała, jak i dla duszy. Spacerując brzegiem jeziora, wędrując po lesie, czy po pachnących zbożem polach lub też chodząc o pięknych parkach znajdujących się na Pojezierzu Gnieźnieńskim, czujemy się lżejsi, pełni werwy i energii. I w takim bezstresowym wypoczynku chcemy Wam, drodzy turyści, pomóc, serwując na portalu warte odwiedzenia miejsca oraz ciekawe publikacje.

Korzystajmy więc przez cały rok z naszego fantastycznego  położenia geograficznego i wypoczywajmy, zwiedzajmy i odkrywajmy Pojezierze Gnieźnieńskie!


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC1 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3 - baner
ReklamaA2 - baner
ReklamaA3 - baner