ReklamaA1

SłodkoFest – Festiwal Słodkości w Strzelnie!

AktualnościWydarzenia i imprezy20 maja 2024, 8:30   red. - inf. prasowa923 odsłon
SłodkoFest – Festiwal Słodkości w Strzelnie!
 fot. DK Strzelno

Po raz czwarty do Strzelna powraca festiwal czekolady i słodkości. W tym roku jednak pod zmieniona nazwą i w nowej odsłonie. Z radością przedstawiamy Państwu: SłodkoFest – Festiwal Słodkości w Strzelnie! Odbędzie się on od 30 sierpnia do 1 września 2024 r. w Parku 750-lecia przy ul. Parkowej. Będzie to najsłodsze zakończenie lata w regionie Kujaw i Wielkopolski. Pytacie co skłoniło nas do kompletnej zmiany naszego brandingu? Cóż, uznaliśmy, że słodycze to dużo więcej niż tylko czekolada, dzięki czemu na naszym wydarzeniu będziemy gościć zarówno miłośników czekolady jak i słodyczy.

Trzy dni festiwalu to koncerty, pokazy, plenerowe SłodkoFestowe Kino, SłodkoFestowa Maskotka, strefa słodkich warsztatów i pokazów cukierniczych, degustacje najróżniejszych gatunków czekolady, słodyczy, żelków, cukierków czy też miodów regionalnych, setki kilogramów czekoladowych i słodkich wyrobów u wystawców z całej Polski, słodka strefa animacji dla dzieci oraz masa atrakcji dla całych rodzin. Warto tu także wspomnieć, że trzeciego dnia celebrować Dożynki Parafialno-Gminne.

Organizatorami wydarzenia są: Dom Kultury w Strzelnie, Urząd Miejski w Strzelnie, Zakład Aktywności Zawodowej w Strzelnie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Strzelnie.

Obecnie prowadzimy nabór wystawców: zapraszamy do współpracy pasjonatów słodkości, kreatywnych rzemieślników oraz lokalnych producentów i rękodzielników, którzy chcieliby dołączyć do naszego wyjątkowego wydarzenia - SłodkoFest – Festiwal Słodkości w Strzelnie! Jeśli tworzysz pyszną czekoladę, kolorowe cukierki, unikatowe desery lub inne smakołyki, które rozpieszczają podniebienie, to chcemy Cię poznać! Słodycz nie jedno ma imię, dlatego czekamy na Twoja ofertę. Nasi goście spragnieni są dobrego jedzenia?, czegoś do picia? czy wyjątkowych pamiątek?.

W celach informacyjnych prosimy o kontakt z Jarosławem Gębala – koordynatorem SłodkoFest, tel. 695 258 020, mail: j.gebala@strzelno.pl lub z pracownikiem Domu Kultury w Strzelnie Hubertem Adamskim, tel. 52 318 92 18, mail: h.adamski@dkstrzelno.plJak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 115

 • 72
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 43
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2
ReklamaA3