ReklamaA1

Rozpoczynamy zapisy na najlepsze półkolonie w mieście!

Informacje lokalneArtykuł promocyjny10 czerwca 2024, 8:30   red. - inf. prasowa521 odsłon
Rozpoczynamy zapisy na najlepsze półkolonie w mieście!
 fot. GOSiR

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął zapisy na najlepsze półkolonie w mieście!

Do udziału w  półkoloniach na „sportowo” zapraszamy dzieci w wieku 7 - 14 lat, Półkolonie odbywać się będą w pięciodniowych turnusach trwających przez całe wakacje letnie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00 na terenie Kompleksu Rekreacyjno- Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Pierwszy z nich rozpocznie się w dniu 24 czerwca i potrwa do 28 czerwca 2024 r., a ostatni odbędzie się w terminie 26 sierpnia i potrwa do 30 sierpnia 2024 r.

W programie oferujemy moc atrakcji m. in. zajęcia na basenie i hali sportowej, pokazową lekcję językową prowadzoną przez Kursy Językowe Freedom School, warsztaty edukacyjne prowadzone przez Bricks 4 Kidz /klocki lego/, wyjście do Klubu Zabaw dla Dzieci Fantazja, seans w Kinie Helios, pokaz nauki udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, zajęcia na ściance wspinaczkowej, jiu-jitsu,piłkę nożną, siatkową i ręczną, zajęcia z instruktorem capoeiry oraz wiele innych.

Każdego dnia dzieci na półkoloniach otrzymają 2 posiłki (śniadanie i obiad) serwowane przez Restaurację Hotelu LECH. Cena turnusu wynosi 439 złotych.

Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych 7-9 lat oraz 10-14. Wszyscy uczestnicy półkolonii - w związku z tym, że to półkolonie „na sportowo” - na każde zajęcia przynoszą ze sobą stroje kąpielowe, czepki i stroje sportowe.

Gwarantujemy zgłoszenie naszych turnusów do Wielkopolskiego Kuratorium Oświaty w Poznaniu, wykwalifikowaną kadrę opiekunów i trenerów, oraz wspaniałą zabawę dla naszych uczestników!

Formularz zgłoszeniowy dziecka, oraz wszelkie informacje można uzyskać w szatni na basenie przy ul. Bł. Jolenty 5; tel. 660 348 114, (61) 424 86 04, codziennie w godzinach otwarcia basenu. Można go pobrać również na : www.basenegzniezno.pl w zakładce PÓŁKOLONIE LATO 2024

Każdy z naszych turnusów jest wyjątkowy. Aktywność sportowa, gry, zabawy, zajęcia kreatywne i edukacyjne z pewnością sprawią , że wrażenia naszych milusińskich z tegorocznych wakacji będą niezapomniane. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń! ZAPRASZAMY!Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 109

 • 46
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 62
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2
ReklamaA3