ReklamaA1-2ReklamaA1-3

Radosław Występski kandydatem na wójta gminy Kiszkowo!

Informacje lokalneAktualności14 lutego 2024, 15:45   red. Karol Soberski1838 odsłon0 Komentarzy
Radosław Występski kandydatem na wójta gminy Kiszkowo!
 fot. nadesłane

Znamy kolejnego oficjalnego kandydata na gospodarza jednej z gmin w powiecie gnieźnieńskim. Dzisiaj swój start na wójta gminy Kiszkowo ogłosił Radosław Występski, dotychczasowy zastępca wójta i wieloletni sekretarz gminy Kiszkowo. O reelekcję nie ubiega się już aktualny wójt gminy Kiszkowo – Tadeusz Bąkowski.

– Drodzy Mieszkańcy Gminy Kiszkowo, miło mi poinformować, że w zbliżających się wyborach samorządowych będę kandydował na Wójta Gminy Kiszkowo. Pracę w kiszkowskim samorządzie rozpocząłem 17 lat temu. Przez ten czas miałem zaszczyt i przyjemność współtworzyć naszą lokalną społeczność. Dziś czas na nowe wyzwania! – mówi Radosław Występski.

Dalej R. Występski zapowiada, że niebawem przedstawi swój pomysł na dalszy rozwój gminy Kiszkowo i kandydatów na radnych, z którymi chciałby tę wizję realizować. – Jestem otwarty na potrzeby i sugestie mieszkańców gminy Kiszkowo. Zachęcam do kontaktu. Bardzo liczę na Wasze wsparcie – dodaje.

O reelekcję nie ubiega się już aktualny wójt gminy Kiszkowo – Tadeusz Bąkowski. Pełnił on ten urząd przez ostatnich 18 lat.

Przypomnijmy, że wybory samorządowe w trakcie których wybierać będziemy wójtów, burmistrz i prezydentów oraz radnych poszczególnych szczebli samorządu odbędą się 7 kwietnia.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 263

 • 166
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 28
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 59
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 6
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 3
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA3