ReklamaA1-2ReklamaA1-3

Program „Ukryte Skarby” Czerniejewa doczekał się premiery!

Informacje lokalneZ życia FundacjiInformacje z powiatu gnieźnieńskiego20 października 2021, 12:00   red. Aleksandra Soberska1245 odsłon
Program „Ukryte Skarby” Czerniejewa doczekał się premiery!
Karol Soberski (z prawej). Od lewej: Tomasz Alejski, dźwiękowiec i Ireneusz Bukowski, operator kamery - fot. Aleksandra Soberska

Nareszcie telewizyjnej emisji doczekał się program „Ukryte Skarby”, który 9 czerwca tego roku nagrywany był w Czerniejewie i okolicach tego miasteczka. Program emitowany na antenie TVP przenosi widzów w te rejony Polski, gdzie wciąż można podziwiać cuda natury i unikatowe zabytki, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. W tym tygodniu premierę miał program nagrany w Czerniejewie, gdzie w roli głównej wystąpił Karol Soberski, redaktor naczelny portalu Pojezierze24.pl i prezes Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”.

Red.  Elżbiety Ruman z Warszawy, autorka programu „Ukryte Skarby” 9 czerwca zawitała do Czerniejewa. Tam, przez blisko 9 godzin, nagrywany był kolejny odcinek poświęcony skarbom, zagadkom i tajemnicom Czerniejewa, jak i okolic tego miasteczka. Program, oprócz red. E. Ruman, realizowali: Ireneusz Bukowski – operator kamery i Tomasz Alejski – dźwiękowiec.

W programie w roli głównej wystąpił Karol Soberski, dziennikarz, badacz lokalnej historii, redaktor naczelny portalu Pojezierze24.pl i prezes Funndacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”. Oprócz niego o atrakcjach Czerniejewa opowiadali: Dawid Jung, Jan Kulpiński, Jacek Pluta i Sławomir Zakrzewski.

Program można zobaczyć tutaj.


 


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 196

 • 101
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 37
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 58
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Przeczytaj także

ReklamaC2 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2