ReklamaA1ReklamaA1-3

Powiat Inowrocławski na rowery!

AktualnościAtrakcje turystycznePozostałe20 lipca 2021, 13:30   red. - inf. prasowa351 odsłon
Powiat Inowrocławski na rowery!
 fot. Powiat Inowrocławski

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Inowrocławskiego do zwiedzania swojej Małej Ojczyzny na rowerach. Plany tras prezentujemy systematycznie na profilu facebookowym.

„Poznaj Powiat. Na rowerze” to kolejna propozycja Powiatu Inowrocławskiego skierowana do mieszkańców i miłośników turystyki rowerowej. W jej ramach zaprezentowanych zostanie łącznie 7 tras rowerowych.

Ciekawe zakątki dla mieszkańców i turystów promujemy ramach tegorocznej kampanii Ekologiczny Powiat Inowrocławski. Duża popularność wytyczonej w 2020 r. rowerowej trasy „Śladami Jana Kasprowicza”, wiodącej przez miejsca związane z Kujawskim Wieszczem, uzasadnia stworzenie kolejnych, atrakcyjnych dla rowerzystów tras rowerowych

Cztery z tras już można testować, bo zostały opisane na facebookowym profilu Powiatu Inowrocławskiego oraz opatrzone mapkami i koordynatami do map. Są to trasy do Pakości (39 km), do Askaukalis (22 km), do Góry (24 km) i pod Mysią Wieżę (35 km).

Trasy promujemy wspólnie z Klubem Turystyki Rowerowej Kujawiak oraz PTTK w Inowrocławiu.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 169

 • 99
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 6
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 64
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB-3 baner
ReklamaA2