ReklamaA1-3

Półkolonie na sportowe „Lato 2021”!

AktualnościArtykuł promocyjny8 czerwca 2021, 16:00   red. - art. promocyjny1133 odsłon
Półkolonie na sportowe „Lato 2021”!
 fot. GOSiR Gniezno

Informujemy, że od dnia 24 maja 2021 roku, GOSiR uruchomił zapisy na letnie „Półkolonie na sportowo”. Systematyczne luzowanie rządowych obostrzeń w obszarze sportu i rekreacji daje nadzieję, że tegoroczne wakacje letnie przyniosą dzieciom ponownie wiele radości i satysfakcji,  a proponowane przez nas zajęcia nie pozwolą im się nudzić.

Placówka wypoczynku w GOSiR przygotowywana jest aktualnie do zgłoszenia w Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

- Opiekę nad dziećmi sprawować będzie doświadczona i przeszkolona kadra wychowawców.  Zasady udziału w zajęciach, w tym liczebność dzieci w grupach oraz procedury reżimu sanitarnego obowiązujące w placówce wypoczynku podczas realizacji zajęć sportowych i rekreacyjnych, świetlicowych, spacerów i podczas spożywania posiłków, dostosujemy do przyszłych rekomendacji Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej i podamy je do publicznej wiadomości tak szybko jak będzie to tylko możliwe - mówi Jacek Mańkowski, dyrektor Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Chcemy zorganizować łącznie 9 turnusów półkolonijnych. Pierwszy turnus zaplanowany został w terminie od 28 czerwca do 2 lipca br., a ostatni od 23 do 27 sierpnia br. - dodaje.

Półkolonie adresujemy do dzieci w wieku 7 -14 lat. Półkoloniści podzieleni zostaną na dwie grupy wiekowe 7-9 lat oraz 10-14 lat.  Cena turnusu wynosić będzie 259 złotych.

Zajęcia planowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 900 – 1500 na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Korzystanie z innych obiektów sportowych, w tym terenowych lub należących do innego niż GOSiR zarządcy uzależnione będzie od zakresu obostrzeń sanitarnych. Każdego dnia dzieci otrzymają 2 posiłki (śniadanie i obiad) serwowane przez restaurację hotelu Lech.

Uczestnicy półkolonii każdego dnia przynoszą stroje kąpielowe oraz stroje sportowe, gdyż codziennie przewidziane są zabawy na basenie oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe, a w ostatnim dniu spartakiada półkolonisty.

Wszelkie informacje dotyczące półkolonii, w tym program, zasady uczestnictwa i reżimu sanitarnego, regulaminy, zgody i karty uczestnika publikowane będą na stronie  www.basengniezno.pl w zakładce PÓŁKOLONIE NA SPORTOWO.

Prosimy także o bieżące śledzenie aktualności na naszych stronach www.gosir.gniezno.pl i www.hotel-lech.pl oraz na facebooku.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o bieżący kontakt z kierownikiem półkolonii pod nr telefonu kom. 696-452-113
Zapisy przyjmują pracownicy szatni basenowej w godzinach otwarcia pływalni, pod nr tel. 660-348-114 lub 61 424-86-04.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 108

 • 100
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 7
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2