ReklamaA1 - baner

Pojezierze24.pl członkiem Wielkopolskiej Izby Turystycznej!

Ekspresowo S5AktualnościPozostałe18 listopada 2020, 13:00   red. Aleksandra Soberska1208 odsłon
Pojezierze24.pl członkiem Wielkopolskiej Izby Turystycznej!
 fot. Karol Soberski

Dzisiaj do naszej redakcji wpłynęła miła wiadomość. Firma Media Lokalne, wydawca portalu turystycznego Pojezierze24.pl, została przyjęta w poczet członków Wielkopolskiej Izby Turystycznej! - Uważamy, że podmioty gospodarcze związane z szeroko pojętą branżą turystyczną w Wielkopolsce powinno działać razem – mówi Karol Soberski, właściciel firmy Media Lokalne.

- Uprzejmie informuję, że decyzją Zarządu Wielkopolskiej Izby Turystycznej, przy rekomendacji Prezydenta Rafała Czai, firma Media Lokalne Karol Sobeerski została przyjęta do grona członków Wielkopolskiej Izby Turystycznej – czytamy m.in. w przesłanej do nas dzisiaj wiadomości.

Wielkopolska Izba Turystyczna (WIT) powstała 21 stycznia 1992 r. WIT jest organizacją samorządu gospodarczego. Główne zadanie Izby to ochrona interesów zrzeszonych w niej podmiotów gospodarczych. Członkami Wielkopolskiej Izby Turystycznej są biura podróży, agencje usług turystycznych, przewoźnicy, hotele i firmy gastronomiczne, jak również uczelnie wyższe. W chwili obecnej do WIT należy 72 członków (nie wliczając oddziałów firm).

Oprócz ochrony interesów swoich członków WIT udziela pomocy w rozwiązywaniu problemów gospodarczych, organizacyjnych i prawnych, współpracuje z organami administracji państwowej, występując wobec nich jako rzecznik środowiska organizatorów turystyki Wielkopolski. Prowadzi również działalność informacyjną i promocyjną oraz działa na rzecz podnoszenia kwalifikacji zawodowych osób pracujących w sektorze turystyki.

WIT jest członkiem World Trade Center Poznań, Wielkopolskiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Poznaniu, podpisaliśmy list intencyjny o wzajemnej współpracy z Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy i firmą ubezpieczeniową ERV (daw. Europejskie). Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością uhonorowało Izbę Certyfikatem „Najwyższa Jakość”.

- Zdecydowaliśmy się ubiegać o członkostwo w Wielkopolskiej Izbie Turystycznej, ponieważ uważamy, że podmioty gospodarcze związane z szeroko pojętą branżą turystyczną w Wielkopolsce powinno działać razem, bo tylko wspólnie możemy dobrze zadbać o interesy branży turystycznej w regionie – mówi Karol Soberski, właściciel firmy Media Lokalne i portalu Pojezierze24.pl. - Jako firma wydająca portal turystyczny Pojezierze24.pl chcemy nie tylko informować i promować atrakcje turystyczne w regionie, ale także mieć wpływ na to wszystko, co dzieje się w turystyce jako gałęzi gospodarki. I przynależność do WIT daje nam takie możliwości – dodaje.

K. Soberski dodaje, że wspólnie w Wielkopolską Izbą Turystyczną chcemy także organizować ciekawe przedsięwzięcia dla turystów.


Przeczytaj także


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 382

 • 293
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 5
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 84
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC1 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3 - baner
ReklamaA2 - baner