ReklamaA1ReklamaA1-2

Paszport do Natury

AktualnościAtrakcje turystyczne11 sierpnia 2020, 8:00   red. - inf. prasowa1238 odsłon
Paszport do Natury
 fot. paszport.kujawsko-pomorskie.travel

Zapraszamy w podróż do Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc! Zaskoczą Cię swoją opowieścią, urzekną krajobrazami, zainspirują wyjątkową atmosferą. W Paszporcie do Natury znajdziesz propozycje 7 tras i kilkudziesięciu miejsc związanych z naturą. Możesz je łączyć w dowolne ścieżki i tworzyć własne Konstelacje podróży! Natura nie wymaga od nas paszportu. Tu nie ma granic! No może… rwąca rzeka, dzikie leśne ostępy, wysokie łany zbóż. Paszport przyda Ci się jednak jako przewodnik w terenie, przepustka do przygody i zapis trasy byś mógł wracać do nowo odkrytych miejsc.

Zbieraj punkty, wspomnienia, rób zdjęcia. Nagrodą jest piękno Natury… a przy odrobinie szczęścia również jeden z wielu voucherów pobytowych w Konstelacjach dobrych miejsc, ufundowany przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną.

Do zobaczenia na trasie!

Pobierz aplikację >>>


„Paszport Turystyczny” to coroczna wakacyjna kampania Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej zachęcająca mieszkańców województwa i turystów do podróżowania po jego subregionach. Paszport jest mini-przewodnikiem z propozycjami tras zwiedzania – Konstelacji.

Główną ideą kampanii jest, wpisująca się w koncepcję marki turystycznej Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc, promocja mało znanych zakątków. Trasy wybierane są w każdej edycji (dotychczas 8.) w sposób subiektywny, aby trafiać do coraz większego grona odbiorców – od koneserów turystyki, krajoznawców, po osoby incydentalnie podróżujące po regionie. Paszport dostarcza zwiedzającym preteksty do wyjścia z domu - wskazuje unikatowe miejsca, wydarzenia w kalendarzu paszportowym, nieznane fakty, legendy, ciekawostki. Każda z tras – Konstelacji - uwzględnia popularne atrakcje, o rozpoznawalnej marce, uzupełnione o tzw. zakaMARKI – miejsca o dużym potencjale, które nie są jeszcze w pełni zagospodarowane. Wspólnie tworzą urozmaiconą propozycję spędzania czasu. Wskazując niewielką odległość, jaka dzieli poszczególne miejscowości, Paszport aktywizuje podróżujących do kolekcjonowania wrażeń. Wywołuje w ten sposób ruch turystyczny w nowych lokalizacjach i nakłania turystów do odkrywania nieznanych wcześniej atrakcji. Organizacja zachęca jednocześnie branżę do uwzględniania tych miejsc w swojej ofercie i do zaangażowania w ich rozwój.

Dotychczasowa forma książeczki paszportowej została w bieżącym sezonie turystycznym zastąpiona aplikacją. Każdy kto ją pobierze weźmie udział w grywalizacji polegającej na automatycznym zliczaniu punktów (na podstawie geolokalizacji) przyznawanych za odwiedzanie kolejnych miejsc. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody pobytowe!


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2