ReklamaA1ReklamaA1-2

O portalu Pojezierze24.pl na antenie Radia Żnin!

Aktualności21 lipca 2020, 23:30   red. Aleksandra Soberska1119 odsłon
O portalu Pojezierze24.pl na antenie Radia Żnin!
Karol Soberski i Anna Jarecka w studio Radia Żnin - fot. Aleksandra Soberska

Dzisiaj o godz. 16.20 (powtórka była o godz. 23.00) na antenie Radia Żnin można było posłuchać rozmowy red. Anny Jareckiej z Karolem Soberskim, redaktorem naczelnym i twórcą portalu Pojezierze24.pl na temat portalu Pojezierze24.pl oraz atrakcji historycznych i turystycznych Pojezierza Gnieźnieńskiego.

Portal Pojezierze24.pl działa zaledwie półtora miesiąca, a już cieszy się ogromną popularnością wśród turystów zainteresowanych atrakcjami Pojezierza Gnieźnieńskiego, jak i wśród samych mieszkańców tego regionu.

- Dzięki naszym publikacjom mieszkańcy regionu, jak i turyści poznają atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca związane z naszym regionem oraz – często nieznane – historie ludzi, czy wydarzeń – mówi K. Soberski. - Poprzez nasz portal chcemy, by turyści z innych stron Polski wybierający na ziemie związane z początkiem Państwa Polskiego mogli w jednym miejscu znaleźć zarówno bazę noclegową i gastronomiczną, wykaz atrakcji które warto zobaczyć, listę ciekawych tematów związanych z regionem, jak również kalendarz imprez które w trakcie ich pobytu w tym regionie będą się odbywać. By nie musieli tego szukać na wielu portalach internetowych, a mieli to w jednym miejscu - dodaje.

W trakcie dzisiejszej rozmowy K. Soberski opowiadał skąd pomysł na portal, jakie ciekawe miejsca znajdują się na Pojezierzu Gnieźnieńskim, gdzie można wybrać się na jeden dzień, a gdzie na weekend… Było też wiele innych ciekawostkach turystycznych Pojezierza Gnieźnieńskiego.

Całość rozmowy można posłuchać tutaj.

Przypomnijmy, że portal Pojezierze24.pl promuje atrakcje turystyczne z gmin i powiatów wielkopolskich: gnieźnieńskiego, wągrowieckiego, obornickiego, wrzesińskiego, słupeckiego i kilka gmin z powiatu poznańskiego (Murowana Goślina, Czerwonak, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn i Kleszczewo) oraz gminy z Kujawsko-Pomorskiego z powiatów: mogileńskiego, żnińskiego, inowrocławskiego oraz dwie gminy z powiatu nakielskiego: Kcynia i Szubin.


Fot. A. SoberskaJak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Przeczytaj także

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2