ReklamaA1ReklamaA1-2

Nowoczesne wideodomofony w pigułce. Przeczytaj zanim zdecydujesz się na zakup

AktualnościArtykuł promocyjny19 listopada 2023, 9:00   red. 766 odsłon
Nowoczesne wideodomofony w pigułce. Przeczytaj zanim zdecydujesz się na zakup
 fot. nadesłane

Mówi się o nich, że są zdecydowanie najlepszą formą zabezpieczenia mieszkania lub domu przed nieproszonymi gośćmi. Mówi się też, że są maksymalnie funkcjonalne i zwolnienie blokady drzwi stanowi jedynie część zadań możliwych do zrealizowania przez wideodomofony. Jeśli jesteś przed zakupem tego typu urządzenia, koniecznie musisz przeczytać nasz artykuł. Przedstawiamy swego rodzaju pigułkę wiedzy na temat nowoczesnych wideodomofonów. Tym samym odpowiadamy na najważniejsze pytania, zanim zdążysz je zadać specjaliście w sklepie. Nie czekaj. Przeczytaj!

O przewadze wideodomofonów nad domofonami słów kilka

Dlaczego nowoczesny wideodomofon będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od klasycznego domofonu? Takie pytanie powinieneś zadać sobie zanim podejmiesz istotną decyzję konsumencką. Zwłaszcza, że odpowiedź jest bajecznie prosta. Wideodomofon, jak sama nazwa wskazuje, pozwala błyskawicznie zweryfikować osobę po drugiej stronie odbiornika za pomocą obrazu. Już nie tylko dźwięk może posłużyć do identyfikacji persony, próbującej wejść na Twoją posesję. Rozwiązanie maksymalnie skuteczne, komfortowe oraz przede wszystkim bezpieczne. Sklep 5tech.pl oferuje swoim Klientom wideodomofony z kamerą szerokokątną, dzięki której otrzymujesz podgląd na sytuację nie tylko bezpośrednio przed kasetą urządzenia, ale również w najbliższej okolicy. Taki wybór powinien być priorytetem także dla osób planujących monitorować przestrzeń obok domu w trakcie swojej nieobecności. Wideodomofony na to pozwalają!

Komu najbardziej przyda się wideodomofon bezprzewodowy?

Co do zasady, najpopularniejsze wideodomofony dostępne są w opcjach przewodowej bądź też całkowicie bezprzewodowej. I tutaj na Ciebie, jako na przyszłego Klienta, czeka kolejna istotna kwestia do przemyślenia. Jakie rozwiązanie sprawdzi się lepiej w Twoim przypadku? Jeżeli cenisz sobie wygodę i masz dobre relacje z nowinkami technologicznymi, postaw na opcję bez kabli telekomunikacyjnych. Wówczas zyskujesz nie tylko opcję łatwiejszego montażu czy demontażu, ale również podłączenie do sieci wi-fi, co zauważalnie rozszerza funkcjonalność sprzętu.

Otwórz się na nowe możliwości. Połącz wideodomofon z siecią

We wcześniej wspomnianej wersji bezprzewodowej oraz po podłączeniu do sieci wi-fi, wybrany przez Ciebie wideodomofon rozwinie swoje skrzydła. Jeżeli zdecydujesz się na sparowanie sprzętu z własnym telefonem komórkowym, za pośrednictwem aplikacji otrzymasz kilka niecodziennych i bardzo przydatnych opcji. Zdalny podgląd na smartfonie sprawdzi się zwłaszcza w okolicach, gdzie często dochodzi do włamań lub innych tego typu incydentów. To jednak nie wszystko, ponieważ tego typu funkcja zmienia wideodomofon w prywatne centrum monitoringu. Możesz je dowolnie rozszerzać, chociażby przez podpięcie zewnętrznych kamerek IP. Aplikacja smartfonowa pozwoli też na zdalne zwolnienie blokady drzwi w sytuacji, kiedy nie ma Cię w domu. To tak na wszelki wypadek, jakby dziecko zapomniało kluczy lub zaproszeni goście przybyliby w momencie, kiedy jeszcze nie jesteś gotowy na ich wizytę.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 105

 • 49
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 7
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 49
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2
ReklamaA3