ReklamaA1 - banerReklamaA1-2

Nowoczesne przedszkole w gminie Mieleszyn!

Biznes - InwestycjeAktualności8 lutego 2021, 17:00   red. Karol Soberski/inf. prasowa3267 odsłon6 Komentarzy
Nowoczesne przedszkole w gminie Mieleszyn!
 fot. Gmina Mieleszyn

Najprawdopodobniej 1 września tego roku w Przysiece w gminie Mieleszyn rozpocznie funkcjonowanie jedno z najnowocześniejszych przedszkoli na Pojezierzu Gnieźnieńskim.

W świetlicy wiejskiej w Mieleszynie odbyło się spotkanie Inwestora powstającego przedszkola publicznego w Przysiece z radnymi gminy Mieleszyn. Na spotkaniu przedstawiono zebranym wizualizację nowego budynku, omówiono sposób funkcjonowania nowego przedszkola oraz udzielono szereg wyczerpujących odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Budynek przedszkola będzie nowoczesnym obiektem parterowym stwarzającym warunki do efektywnej edukacji i wszechstronnego rozwoju dzieci oraz wpłynie na podwyższenie jakości dotychczas świadczonych usług.

Nowy obiekt będzie posiadał 5 przestronnych i kolorowych sal zabaw dla 125 dzieci w wieku przedszkolnym. Powstanie również prywatny oddział żłobkowy dla 24 dzieci. Ponadto w budynku znajdować się będzie: profesjonalne zaplecze kuchenne, toalety przystosowane dla dzieci, szatnie, gabinet logopedy i inne. Teren będzie ogrodzony i będzie posiadał własny parking oraz place zabaw. Przedszkole będzie otwarte w godzinach od ok. 6.00 do 17.00.

Nabór dzieci oraz kadry odbędzie się w marcu. Szczegółowe informacje pojawią się w terminie późniejszym. Planowane rozpoczęcie działalności placówki to 1 września 2021 r.


Fot. Gmina MieleszynJak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 245

 • 165
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 62
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 9
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 4
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 2
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 3
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC1 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3 - baner
ReklamaA2 - baner
ReklamaA3