Najbardziej wpływowe osoby w turystyce na Pojezierzu Gnieźnieńskim! Zgłoś swego kandydata!

Informacje lokalneAktualności13 stycznia 2021, 18:00   red. Karol Soberski1686 odsłon
Najbardziej wpływowe osoby w turystyce na Pojezierzu Gnieźnieńskim! Zgłoś swego kandydata!

Portal Pojezierz24.pl zdecydował się przedstawić listę Najbardziej wpływowych osób w turystyce na Pojezierzu Gnieźnieńskim w latach 2019-2020. Wyboru dokonają dziennikarze naszego portalu. Celem naszego rankingu jest wskazanie osób, które wywierają największy wpływ na turystykę w regionie w którym działa nasz portal. Zgłoś swojego kandydata! Czekamy do 18 stycznia!

Kogo weźmiemy pod uwagę w naszym rankingu? Będą to osoby pochodzące z takich środowisk jak touroperatorzy czy agenci turystyczni, właściciele biur podróż, hotelarze, samorządowcy (w tym starostowie, prezydenci, burmistrzowie czy wójtowie), organizacje turystyczne, stowarzyszenia i fundacje zajmujące się szeroko rozumianą turystyką, przedstawiciele przewoźników autobusowych, reprezentanci muzeów, działacze turystyczni, przewodnicy i naukowcy związani z turystyką.

Chodzi nam o osoby, które w 2019 i 2020 roku odcisnęli piętno na turystykę na Pojezierzu Gnieźnieńskim. I co chcemy podkreślić, będzie to ocena naszych dziennikarzy, biorąca pod uwagę dokonania zawodowe, biznesowym czy polityczne, przyczyniające się do zmian w szeroko rozumianej branży turystycznej, do jej rozwoju i promocji. I będzie to lista osób najbardziej wpływowych w turystyce na Pojezierzu Gnieźnieńskim, a nie lubianych czy popularnych.

W związku z faktem, że rok 2020 w turystyce został zdominowany przez koronawirusa, co sprawiło, że nie wszyscy mogli się wykazać, wzięliśmy również pod uwagę działania w roku 2019.

Listę najbardziej wpływowych osób w turystyce na Pojezierzu Gnieźnieńskim w latach 2019-2020 opublikujemy już wkrótce.

Zgłoś swojego kandydata!

Drodzy Czytelnicy! Jeśli Wy macie swoich kandydatów do grona najbardziej wpływowych osób w turystyce na Pojezierzu Gnieźnieńskim w latach 2019-2020, to możecie ich zgłaszać do 18 stycznia na maila: info@pojezierze24.pl.

W zgłoszeniu należy podać:
- imię i nazwisko zgłaszanej osoby, stanowisko które piastuje oraz uzasadnić w kilku zdaniach, dlaczego zasługuje na wpisanie na listę najbardziej wpływowych osób w turystyce na Pojezierzu Gnieźnieńskim;
- osoba zgłaszająca musi podać swoje imię i nazwisko.


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 305

 • 281
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 6
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 18
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC1 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - baner
ReklamaA2 - baner