ReklamaA1ReklamaA1-2

Maria Suplicka ponownie będzie ubiegać się o stanowisko wójta gminy Gniezno!

Informacje lokalneAktualności9 lutego 2024, 12:30   red. Karol Soberski1511 odsłon
Maria Suplicka ponownie będzie ubiegać się o stanowisko wójta gminy Gniezno!
Maria Suplicka jest wójtem gminy Gniezno od października 2018 roku -  fot. nadesłane

Maria Suplicka, wójt gminy Gniezno, sprawująca tę funkcję od października 2018 roku, podjęła decyzję, że będzie walczyła o reelekcję. Wczoraj został utworzony jej Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Gminy Gniezno, a wkrótce rozpocznie się cykl spotkań z mieszkańcami w poszczególnych sołectwach gminy Gniezno.

- Drodzy Państwo, Mieszkańcy Gminy Gniezno. Zbliżają się wybory samorządowe. Zamierzam ubiegać się o reelekcję na wójta gminy. 8 lutego 2024 r. postanowieniem Komisarza Wyborczego w Koninie został utworzony Komitet Wyborczy  Wyborców Mieszkańcy Gminy Gniezno. Jestem bezpartyjna. Uważam, że na szczeblu samorządu gminy nie powinno być miejsca na politykę. Tu liczy się przede wszystkim dobro całego społeczeństwa gminy. Decyzje wójta i radnych należy podejmować niezależnie i obiektywnie – mówi Maria Suplicka, wójt gminy Gniezno. - Wkrótce przedstawię kandydatów do Rady Gminy Gniezno na nową kadencję. Są to osoby kreatywne, które chcą  pracować na rzecz społeczności lokalnej. Wraz z kandydatami na radnych będę spotykać się z Państwem  w gminnych świetlicach wiejskich. Zaprezentujemy program wyborczy i odpowiemy na pytania. Terminy spotkań przedstawię w najbliższym tygodniu. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie – dodaje.

Przypomnijmy, że wybory samorządowe w trakcie których wybierać będziemy wójtów, burmistrz i prezydentów oraz radnych poszczególnych szczebli samorządu odbędą się 7 kwietnia.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 218

 • 141
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 8
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 69
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2