ReklamaA1ReklamaA1-2

Kup wyjątkowy przewodnik po gminie Gniezno!

AktualnościKsiążkiInformacje z powiatu gnieźnieńskiego18 lipca 2024, 18:30   red. Aleksandra Soberska2894 odsłon
Kup wyjątkowy przewodnik po gminie Gniezno!
 fot. Karol Soberski

„Tajemniczy Pałac Zdziechowa i inne atrakcje Gminy Gniezno” to opowieść o najciekawszych miejscach pod względem historycznym, przyrodniczym i turystycznym w gminie Gniezno. Książka opowiada o skarbach, tajemnicach i zagadkach tejże gminy, ale również o wielkich postaciach z nią związanych. Książka to efekt wielomiesięcznych wędrówek Karola Soberskiego po gminie Gniezno. Zachęcamy do zakupu książki w cenie 60 zł (plus koszty przesyłki). Jest to idealny prezent na każda okazję!

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że gmina Gniezno nie ma się czym pochwalić… Ale to jest błędne myślenie! Gmina Gniezno ma wiele fantastycznych, unikatowych i wyjątkowych atrakcji! Moje wielomiesięczne wędrówki po gminie Gniezno pozwoliły mi na odkrycie blisko 30 atrakcji i postaci historycznych związanych z tą gminą!

Przemierzając gminę Gniezno dzień po dniu, rok po roku, można zobaczyć całe bogactwo tej krainy, otulającej w swoich ramionach miasto Gniezno – Pierwszą Stolicę Polski. Taka wędrówka pokaże nam wielkie bogactwo atrakcji turystycznych i zabytków historycznych tejże gminy, jak również wiele ciekawostek z jej dziejów. Wystarczy tylko iść niespiesznie i rozglądać się dookoła.

Każda wędrówka to opowieść. A opowieść można snuć tylko maszerując i poznając niepowtarzalny klimat danego miejsca. I taka jest moja eskapada po gminie Gniezno, wyprawa w trakcie której odkrywałem i poznawałem tę gminę. Wielu przede mną przemierzało te krajobrazy, ale nikt wcześniej nie spojrzał na gminę Gniezno w taki sposób jak ja to uczyniłem.

Pałac w Zdziechowie, tunel w Pyszczynie, Zbój Maciej w Modliszewie, anielska orkiestra Memlinga w Modliszewku, skarb numizmatyczny w Dębówcu, tajemnicza piwniczka w Strzyżewie Paczkowym, wiatrak w Jankowie Dolnym, organy mistrza Sauera w Strzyżewie Kościelnym, przystań wodna w Lubochni, głaz królowej Jadwigi w Skierzewszewie… Takich atrakcji nie ma żadna sąsiednia gmina!

– Ta książka jest moim autorskim przewodnikiem po gminie Gniezno. Każdy z nas swoją wędrówkę rozpocznie w innym miejscu, ale każdy z tych zakątków jest jedyny i niepowtarzalny. Naprawdę warto wybrać się w taką podróż po gminie Gniezno, do czego zachęcam – mówi Karol Soberski, autor książki.

„Tajemniczy Pałac Zdziechowa i inne atrakcje Gminy Gniezno” to opowieść o najciekawszych miejscach pod względem historycznym, przyrodniczym i turystycznym w gminie Gniezno. Książka opowiada o skarbach, tajemnicach i zagadkach tejże gminy, ale również o wielkich postaciach z nią związanych.

O książce:

Format: B5
Liczba stron: 180
Cena: 60 zł za egzemplarz (plus koszty wysyłki).
Książka wydana na papierze kredowym

Zakup książki:

Książkę można nabyć przez nasz Sklep - szczegóły tutaj

W razie pytań, prosimy o kontakt: 515-980-504Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 189

 • 148
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 3
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 38
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Przeczytaj także

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2