ReklamaA1

Kolejne inwestycje w Gminie Gniezno są coraz bardziej widoczne

Informacje lokalneBiznes - InwestycjeInformacje z powiatu gnieźnieńskiego14 kwietnia 2023, 16:15   red. - inf. prasowa862 odsłon
Kolejne inwestycje w Gminie Gniezno są coraz bardziej widoczne
 fot. Gmina Gniezno

Rozpoczęto prace związane z budową chodnika wzdłuż drogi gminnej w  Woli Skorzęckiej. Od jakiegoś czasu trwają też prace związane z budową chodnika wzdłuż drogi gminnej w miejscowości Wełnica.

Rozpoczęto prace związane z budową chodnika wzdłuż drogi gminnej nr 287006P w  Woli Skorzęckiej. Inwestycja finansowana jest przez Gminę Gniezno za łączna kwotę ponad 260 000,00 zł. Zakres prac obejmuje budowę chodnika na odcinku 360 m wraz ze zjazdami do posesji oraz wykonaniem odwodnienia.

Aktualnie prowadzone są prace przy zakryciu rowu i ułożeniu odwodnienia z rur drenarskich. Ukończenie inwestycji nastąpi do końca sierpnia tego roku.

Od jakiegoś czasu trwają też prace związane z budową chodnika wzdłuż drogi gminnej nr 287030P w miejscowości Wełnica. Inwestycja finansowana jest przez Gminę Gniezno z własnego budżetu na kwotę około 350 000,00 zł. Zakres inwestycji obejmuje budowę chodnika na odcinku 430 m wraz ze zjazdami do posesji.

Do tej pory wykonano 240 m chodnika. Ukończenie inwestycji nastąpi do końca lipca 2023 r. Oba zadania realizowane są na wniosek mieszkańców wsi celem poprawy bezpieczeństwa użytkowników dróg gminnych.


Fot. Gmina GnieznoJak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 168

 • 96
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 7
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 56
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 5
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 4
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2
ReklamaA3