ReklamaA1ReklamaA1-2

Klinika Tlenowa w Gnieźnie zaprasza!

AktualnościArtykuł promocyjny4 kwietnia 2023, 17:30   red. - art. promocyjny1485 odsłon
Klinika Tlenowa w Gnieźnie zaprasza!
 fot. nadesłane

Klinika Tlenowa w Gnieźnie, zlokalizowana przy ul. Poznańskiej 86 (wjazd od ul. Topolowej), zachęca do skorzystania ze swoich usług. Zapraszamy do skorzystania z 18-osobowej komory tlenowej.

Komora normobaryczna

Przedstawiamy Wam komorę normobaryczną – nowoczesne urządzenie wspomagające leczenie i regenerację organizmu człowieka. Jest to nowoczesna technologia, która pomaga Twojemu organizmowi być młodym. W wyniku wieloletnich badań stwierdzono, że podwyższona ilość tlenu, wodoru i dwutlenku węgla w ciśnieniu atmosferycznym 1500 hpa ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm. W dalszej części opisujemy dokładniej właściwości komory.

Urządzenie, o którym mówimy może być wykorzystywane przez odbiorców indywidualnych, klubach sportowych, klinikach medycznych, hotelach itp. Z naszej komory jednocześnie może korzystać 18 osób. Podczas 110-minutowego seansu mogą Państwo korzystać z Wifi, TV oraz obejrzeć filmy z Netflixa, a dzieci w tym czasie mogą zobaczyć nowości bajkowe. Można przyjść ze znajomymi, wypić kawę czy poczytać prasę/książkę. Fotele w pokoju VIP są rozkładane i wyposażone w masażery. Można korzystać z nich podczas całonocnych seansów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Jak to działa?

Komora normobaryczna jest to urządzenie umożliwiające stworzenie warunków atmosferycznych idealnych do życia i regeneracji organizmu ludzkiego. Podwyższone ciśnienie oraz duża zawartość tlenu, wodoru i dwutlenku węgla działają regenerująco i uzdrawiająco. Zwiększają nawet 8-krotnie produkcję komórek macierzystych, które są wykorzystywane w procesach regeneracyjnych tkanek i narządów. Urządzenie posiada wymagane atesty oraz certyfikaty.

Komora normobaryczna pomaga zwiększyć poziom tlenu w organizmie. Jego zawartość w komorze jest dwukrotnie większa niż w atmosferze ziemskiej. Dwutlenku węgla jest 70 razy więcej dzięki czemu organizm dużo łatwiej przyswaja tlen. Wodoru cząsteczkowego w komorze normobarycznej jest do 20 tysięcy razy więcej niż w atmosferze ziemskiej – zapobiega on naturalnemu rozpadowi cząsteczek a tym samym przedłuża ich życie.

Woda Redox

Spożywanie wody Redox niesie za sobą niezliczone korzyści dla zdrowia osobom w każdym wieku. Wysoka zawartość wolnego wodoru i bogactwo elektronów wspomaga neutralizację wolnych rodników, udowodnione są właściwości antyoksydacyjne oraz wspomaganie regeneracji organizmu. Urządzenie wytwarza około 0,8l wody podczas jednego cyklu. Napój przygotowywany jest w zbiorniku wewnętrznym. Istnieje możliwość podłączenia dodatkowego, zewnętrznego zbiornika, którego pojemność robocza wynosi około 6 litrów. Woda Redox oczyszczana jest filtrami osmotycznymi, przegotowywana, zredukowana wodorem i ożywiona metodą Grandera. Cykl uzupełniania wody w maszynie przebiega w kolejności: filtrowanie – gotowanie – schładzanie – wodorowanie i zazwyczaj trwa około 10 minut.

Dekontaminacja powietrza

Dekontaminacja powietrza – utrzymywanie czystości cząsteczkowej, likwidacja smogu, szkodliwych substancji VOCs oraz chorobotwórczych patogenów w pomieszczeniach prywatnych i użyteczności publicznej. Usuwa 98% zarazków. Powietrze z pomieszczenia przechodzi przez różne etapy dekontaminacji zanieczyszczeń wewnątrz urządzenia i w oczyszczonej formie jest wdmuchiwane ponownie do pomieszczenia.

Powietrze w urządzeniu przechodzi przez filtrację wstępną, gdzie zatrzymywane są pyły syntetyczne z wydajnością >90%. Następnie poddawane jest filtracji zasadniczej. Znajdujący się tam filtr F7 funkcjonuje jako bariera dla dużych cząsteczek i zatrzymuje cząsteczki do 0.4µm z wydajnością >80%. Na ostatnim etapie powietrze przechodzi przez moduł fotokatalizy. Technologia ta oparta jest na katalizatorze, który działa jak półprzewodnik i absorbuje lotne związki organiczne i mikroorganizmy znajdujące się w powietrzu. Zatrzymywane są cząstki do 0.3µm z wydajnością >99.995%.

Klinika Tlenowa
ul. Poznańska 86 (wjazd od ul. Topolowej),
62-200 Gniezno

recepcjagniezno@komora-tlenowa.pl / www.komora-tlenowa.pl
tel. 730 729 044Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 116

 • 79
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 37
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Przeczytaj także

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2