ReklamaA1-2ReklamaA1-3

Jesienna rywalizacja rowerowa

Informacje lokalne18 października 2021, 8:00   red. - inf. prasowa322 odsłon
Jesienna rywalizacja rowerowa
 fot. nadesłane

Stwierdzamy z ogromną przyjemnością, że wielu spośród Gnieźnian wybiera coraz częściej rower, jako środek transportu. Wśród cyklistów znane jest powiedzenie „nie ma złej pogody na rower, tylko złe ubranie”

Dlatego Miasto Gniezno zachęca do wyszukania w swoich szafach odpowiedniego stroju, w którym od poniedziałku zaczniemy kręcić kilometry w ramach akcji „Nie-oficjalne zakończenie sezonu”. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Bydgoszcz, a udział w nim odbywa się za pośrednictwem aplikacji Aktywne Miasta.

Rywalizacja ma charakter otwarty. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta” i dołączyć do akcji w zakładce „Rywalizacje”. Dołączyć do zabawy można będzie od momentu jej udostępnienia w aplikacji, do ostatniego dnia października. Wykonując trening należy włączyć aktywność jazda na rowerze lub kolarstwo i ruszyć w drogę.

Miasto Bydgoszcz przygotowało nagrody w postaci koszulek rowerowych dla najlepszych trójek w siedmiu kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: 0-17, 18-24, 25-34, 35-44, 45-54, 55-64, 65+. Ranking uczestników będzie na bieżąco dostępny w panelu „Rywalizacje” w aplikacji.

Rowerowe nagrody, również będzie można wykręcić w ramach gnieźnieńskich wyzwań, w które mamy nadzieje z ochotą się wkręcicie. Szczegóły wyzwań zainteresowanym przekażemy m.in. poprzez wiadomości w aplikacji Aktywne Miasta – bądźcie czujni. Do zobaczenia na szosie.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 75

 • 7
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 20
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 21
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 27
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC2 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA2