„Damy Sukcesu” – wyjątkowy weekend dla Pań, wyjątkowe miejsce, wyjątkowy program!

Informacje lokalneAktualności19 września 2022, 9:30   red. Julia Inez Osińska948 odsłon
„Damy Sukcesu” – wyjątkowy weekend dla Pań, wyjątkowe miejsce, wyjątkowy program!

Takiego wydarzenia jeszcze nie było! Po raz pierwszy w naszym regionie! Już od 21 do 23 października w przepięknym i magicznym pałacu w Zakrzewie niedaleko Gniezna odbędzie się weekend tylko dla Pań! Jesteś liderką w swoim środowisku? Odniosłaś sukces na polu kulturalnym, społecznym, zawodowym lub rodzinnym? Wierzysz w siebie i „sukces” to Twoje drugie imię? Albo po prostu chcesz spędzić w wyjątkowym miejscu, z wyjątkowymi ludźmi i z wyjątkowym programem! Zgłoś się! To wydarzenie jest dla Ciebie! „Damy Sukcesu” to trzy dni pełne atrakcji, warsztatów i niezapomnianych chwil w bajkowym pałacu!

W życiu kobiety zdarzają się takie chwile, że chce uciec w bajeczną scenerię gdzie zregeneruje siły i naładuje akumulatory. Każda kobieta ma marzenie, aby choć raz poczuć się damą i zamieszkać w pięknym, pełnym historii pałacu. Teraz to marzenie się spełni! Wystarczy, że zgłosisz się na weekend tylko dla Pań pod hasłem „Damy Sukcesu”!

„Damy Sukcesu” to weekend od 21 do 23 października w przepięknej scenerii XIX-wiecznego pałacu w Zakrzewie niedaleko Gniezna w Wielkopolsce. Projekt skierowany jest do wszystkich kobiet, które chcą spędzić weekend w wyjątkowym miejscu, z wyjątkowymi ludźmi i z wyjątkowym programem!

Co w programie?

Niezapomniana sceneria zespołu pałacowego w Zakrzewie, zbudowanego w styl zwanym „kostiumem francuskim” (jeden z dwóch takich obiektów w Wielkopolsce) dopełni bogaty program przygotowany przez organizatorów tego niezwykłego weekendu.

Degustacja win

W programie weekendu tylko dla Pań  znajdzie się wiele atrakcji i niezapomnianych przeżyć. Już w piątek, 21 października, po przyjeździe i ugoszczeniu w pałacu, przyjdzie czas na chwilę relaksu z lampką wina. Będzie to czas degustacji i opowieści o włoskich winach w świat których zaprowadzi uczestniczki Winnica Gennari!

Warsztaty kulinarne

Po pierwszej nocy spędzonej w pałacowych komnatach, w sobotę, po pysznym śniadaniu, przyjdzie czas na niezwykłe warsztaty kulinarne. Każda bowiem z pań, która czuje się „Damą Sukcesu” chce poznawać nowe smaki. I temu będzie służyć spotkanie z Paniami z „Grupy dla Rybna”, które pokażą jak się robi unikatowe w smaku potrawy i zagłębi w tajniki kulinarne.

Niezwykły świat herbat

Kolejnym punktem spotkania będzie… herbata! A konkretnie w podróżnicze opowieści o herbacie z całego świata zaprosi Agata Ożarowska, która o herbacie wie prawie wszystko. Agata opowie o swoich wyprawach po świecie na plantacje herbaty, o tym, jak wygląda zbiór herbaty i jak to się dzieje, że potem mamy do wyboru przynajmniej trzy jej różne rodzaje (białą, zieloną i czarną). Jej opowieści będą połączone z warsztatami i degustacją.

O pielęgnacji skóry

Po tych dwóch kulinarnych spotkaniach przyjdzie czas na obiad w pałacowej jadalni, po którym zaprosimy Panie na prelekcję pt. „Beauty Plan - holistyczna pielęgnacja skóry dojrzałej” w trakcie której Panie dowiedzą się o pielęgnacji skóry dojrzałej, wskazówkach odnośnie nakładania i wybierania preparatów oraz o tym, jak inne aspekty życia, takie jak stres, dieta, zdrowie wpływają na stan skóry. Prelegentką będzie Ewelina Prusinowska, biotechnolog i kosmetolog z doświadczeniem w gabinecie, którą od zawsze interesowały tematy zdrowego życia, piękna i skóry. Oprócz tego co nakładamy na skórę, ważne są dla niej inne, bardzo istotne aspekty, wpływające na jej stan: styl życia, odżywienie organizmu, choroby współistniejące. Dzięki takiemu holistycznemu spojrzeniu na skórę można jeszcze bardziej spersonalizować pielęgnację i zabiegi. Na co dzień uczy kobiety jak dbać o siebie nie tylko z zewnątrz, ale też od wewnątrz i to daje nam najlepsze efekty.

Koncert Jakuba Herforta

Po wykładzie, przyjdzie czas na muzyczny relaks, czyli koncert. W sobotę, 22 października o godz. 18.00 odbędzie się koncert Jakuba Herforta, zwycięzcy IX edycji programu „Mam Talent”.

J. Herfort artysta o nietuzinkowym głosie wykonuje piosenki od swingu po muzykę klasyczną. Koncertował w takich krajach jak USA, Mołdawia, Niemcy i Rumunia. Zwycięzca „Mam Talent” i laureat wielu festiwali w Polsce jak i za granicą. Na co dzień nauczyciel śpiewu i pasjonat dobrej literatury.
Więcej na stronie: jakub.herfort.wokalista.com

Koncert J. Herforta jest wydarzeniem otwartym także dla osób nie biorących udziału w weekendzie „Damy Sukcesu”. By wziąć udział w koncercie, trzeba TUTAJ  - w Sklepie na stronie soberski.pl kupić wejściówkę na koncert w cenie 50 zł (wejściówkę kupują tylko osoby nie biorące udział w weekendzie „Damy Sukcesu”).

Nocne zwiedzanie pałacu

Po koncercie czas na kolację, po której zaprosimy na nocne zwiedzanie pałacu w Zakrzewie. Przewodnikiem po zakrzewskiej rezydencji będzie Karol Soberski, pisarz, dziennikarz, eksplorator, autor bestsellerowej książki o dziejach zespołu pałacowo-parkowego w Zakrzewie pt. „Tajemniczy Pałac Zakrzewo”.
Więcej o przewodniku na stronie: www.soberski.pl

Sesja zdjęciowa w pałacu

Po kolejnej nocy w pałacu, przyjdzie czas na marzenia… Która z Pań nie marzyła, by poczuć się gwiazdą na czerwonym dywanie? Która nie chciała mieć sesji zdjęciowej w przepięknym pałacu? I weekend „Damy Sukcesu” spełni te marzenia! Już w niedzielę odbędzie się bowiem profesjonalna sesja zdjęciowa dla wszystkich chętnych uczestniczek weekendu tylko dla Pań!

W magicznych wnętrzach pałacu w Zakrzewie, artysta fotografik Jerzy Andrzejewski, wykona niezapomniane fotografie dla tych uczestniczek weekendu, które będą chciały otrzymać taką pamiątkę z pobytu w pałacu w Zakrzewie.

Jerzy Andrzejewski, fotografią zajmuje się od 1968 r. Jest autorem wielu wystaw fotograficznych indywidualnych oraz zbiorowych. Jego zdjęcia zostały opublikowane w kilkunastu albumach o charakterze popularnonaukowym (m.in. wydawnictw „Arkady” i „Ossolineum”) oraz uczelni (m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Warszawskiego). W 2011 został wybrany „Człowiekiem Roku 2011” – portalu informacjelokalne.pl (w kat. „kultura, sztuka, nauka”), a w 2018 r. „Człowiekiem Dziesięciolecia 2008 – 2018” wspomnianego portalu. W 2017 obchodził jubileusz 60-lecia pracy twórczej. W 2018 r. został uhonorowany Medalem „Za Zasługi dla Fotografii Polskiej” – odznaczeniem przyznawanym przez Kapitułę Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców – w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Weekend „Damy Sukcesu” zakończy się w niedzielę, 23 października o godz. 15.00.

Co zrobić, by uczestniczyć w tym weekendzie?

Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres mailowy: biuro@aleksinvest.pl i podać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. W mailu zwrotnym przesłana zostanie ankieta do wypełnienia, która będzie podstawą do zarejestrowania danej uczestniczki w weekendzie „Damy Sukcesu”.

Koszt uczestnictwa: 1490 zł od osoby. Szczegółowy program jest zamieszczony na plakacie.

Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu: 516 365 366. Zgłoszenia przyjmujemy do 19 października. Ilość miejsc ograniczona!

Organizatorami weekendu „Damy Sukcesu” są: Pałac Zakrzewo i firma ALEKS INVEST.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 154

 • 77
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 19
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 58
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3
ReklamaA3