ReklamaA1 - banerReklamaA1-2 - baner

Czas na „Operację Kołdrąb”!

Z życia FundacjiAktualności12 maja 2021, 8:00   red. (fh)705 odsłon
Czas na „Operację Kołdrąb”!
 fot. Michał Glanc

Po raz kolejny w tym roku spotkali się członkowie Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”. Tym razem była to grupa osób, która weźmie udział w zbliżającej się akcji pod hasłem „Operacja Kołdrąb” realizowanej wspólnie z gminą Janowiec Wielkopolski.

Już wkrótce odbędzie się kilkudniowa akcja pod hasłem „Operacja Kołdrąb” w którą zaangażowana jest Fundacja Historyczna „Przywracamy Pamięć”. Akcja realizowana jest przy współpracy z gminą Janowiec Wielkopolski.

Temu projektowi poświęcone było wczorajsze spotkanie członków Fundacji Historycznej, którzy wezmą udział w tym przedsięwzięciu. Omówiono główne założenia projektu, wytypowano  koordynatorów poszczególnych elementów akcji, opracowano godzinowy program przedsięwzięcia a także wszelkie kwestie logistyczne. O szczegółach akcji poinformujemy już wkrótce.

Przy okazji spotkania Karol Soberski, prezes Fundacji Historycznej poinformował też o organizowanej przez Fundację przy współpracy z Centrum Kultury „Scena to dziwna” konferencji pt. „Historyczne Konfrontacje”, która odbędzie się od 4 do 6 czerwca tego roku w eSTeDe.

Nie zabrakło również informacji o wydarzeniach zaplanowanych przez Fundację w czerwcu tego roku.

Na koniec K. Soberski omówił, w skrócie, plan lipcowego II Festiwalu Historycznego „Tajemnice Trzech Stuleci”, który odbędzie się od 23 do 25 lipca tego roku.

Kolejne spotkanie członków Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć” odbędzie się w środę, 19 maja o godz. 18.00 w Centrum Kultury eSTeDe i będzie poświęcone wspomnianej II edycji Festiwalu. W spotkaniu, oprócz członków Fundacji, wezmą udział także osoby koordynujące II Festiwal Historyczny z ramienia Centrum Kultury.

O szczegółach poinformujemy już wkrótce.


Fot. K. Soberski, M. Glanc


O Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć” więcej na: www.fundacjahistoryczna.plJak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 129

 • 76
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 13
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 40
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3 baner
ReklamaA2 - baner