ReklamaA1-2ReklamaA1-3

Czas na kobiecą energię! Natasza Szalaty kandydatką na Prezydenta Miasta Gniezna!

Informacje lokalneAktualności26 lutego 2024, 7:00   red. - art. promocyjny2398 odsłon3 Komentarzy
Czas na kobiecą energię! Natasza Szalaty kandydatką na Prezydenta Miasta Gniezna!
 fot. nadesłane

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatkę na urząd Prezydenta Miasta Gniezna! W sobotę, w samo południe w Hotelu Ibis w Gnieźnie odbyła się prezentacja kandydatki na urząd Prezydenta Miasta Gniezna - Nataszy Szalaty. Wśród uczestników obecni byli Zbigniew Dolata, poseł na Sejm RP, radni Miasta i Powiatu Gnieźnieńskiego, a także sympatycy i członkowie Prawa i Sprawiedliwości.

- Najlepszą osobą, która swoją energią i doświadczeniem, to miasto popchnie na nowe, szybsze tory rozwoju jest pani Natasza Szalaty. Jest jedną z najaktywniejszych radnych w gnieźnieńskim samorządzie, udziela się na bardzo wielu polach. Jestem przekonany, że Gniezno dojrzało do tego, że miało kobietę na stanowisku prezydenta! - tymi słowami kandydaturę przedstawił poseł Zbigniew Dolata.

Natasza Szalaty jest Gnieźnianką od urodzenia. Jest szczęśliwą mężatką i matką trójki dzieci. Skończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Bydgoszczy i Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Od ponad 30 lat pracuje jako nauczycielka w gnieźnieńskich szkołach. Za swoją pracę z dziećmi i młodzieżą była nagradzana przez dyrektora szkoły, prezydenta Gniezna, a także przez Ministra Edukacji Narodowej. Jest osobą niezwykle wrażliwą, od wielu lat bierze udział w akcjach charytatywnych na terenie Gniezna i powiatu wspierając osoby słabsze, pokrzywdzone i wykluczone. Swoją empatią wykazała się między innymi aktywnie uczestnicząc w Paczce dla Bohatera, zbiórce artykułów pierwszej potrzeby dla gnieźnieńskiego szpitala powiatowego, organizacji pomocy materialnej dla Domu Opieki dla dzieci i młodzieży w Łopiennie czy schroniska dla zwierząt w Gnieźnie

Od 2014 roku jest radną Powiatu gnieźnieńskiego zasiadającą w komisjach finansów, oświaty i komisji rewizyjnej. Jako radna walczyła m.in. w obronie gnieźnieńskiego ZOLu, a także angażowała się w pozyskanie środków z MEN na windę dla niepełnosprawnych dzieci w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2.

Natasza Szalaty to doświadczony samorządowiec, który pracując z ludźmi i dla ludzi zna potrzeby Gniezna. Jest empatyczna, ale jednocześnie odważna i pracowita. Nie boi się podejmować trudnych decyzji. To osoba, która jest gwarancją dialogu i zrównoważonego rozwoju Gniezna. Jej hasło wyborcze to „GNIEZNO – NASZE MIASTO, NASZ DOM”.

- Kandyduję przede wszystkich dlatego, że chcę pokazać nową drogę rozwoju dla naszego miasta, które dziś tak naprawdę staje się sypialnią naszego regionu. Chcę pokazać nową siłę, nową energię – tą energię kobiecą, która wskazuje pełną determinację i oddanie w podejmowaniu ważnych decyzji – mówi Natasza Szalaty. -Gniezno jest miastem samorządowym, skończmy z wielką polityką! Chcemy miasta z nowymi ulicami, z wyremontowanymi chodnikami, miasta zielonego pełnego energii, które będzie przyciągać nowych mieszkańców, miasta, w którym wszyscy będziemy czuć się dobrze – podkreśla. - Chcę miasta dostępnego dla osób starszych, niepełnosprawnych. Któż nie jak kobieta potrafi załatwić te trudne sprawy, to właśnie kobieta będzie siłą napędową tego nowego rozwoju naszego miasta, to właśnie kobieta, która dba o swój dom, o swoją rodzinę będzie dbała o to miasto i o jego mieszkańców – zaznacza.

Już w najbliższym czasie planowana jest konferencja, na której kandydatka przedstawi swój program, a także harmonogram spotkań z mieszkańcami w różnych częściach Gniezna.


(Materiał wyborczy KWW Prawo i Sprawiedliwość)Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 248

 • 144
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 9
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 90
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 2
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 3
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA3