ReklamaA1ReklamaA1-2

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie Mecenasem Fundacji Historycznej!

Informacje lokalneZ życia FundacjiInformacje z powiatu gnieźnieńskiego8 grudnia 2023, 15:45   red. Aleksandra Soberska988 odsłon
Bank Spółdzielczy w Gnieźnie Mecenasem Fundacji Historycznej!
Od lewej: Rafał Kaszyński, Karol Soberski i Mariusz Kowalczyk - fot. BS Gniezno

Dzisiaj Bank Spółdzielczy w Gnieźnie podpisał umowę z Fundacją Historyczną „Przywracany Pamięć” z Gniezna na mocy której Bank objął swoim mecenatem wszystkie wydarzenia realizowane przez Fundację w 2024 roku. Jest to pierwsza taka całościowa umowa podpisana przez Fundację.

Fundacja Historyczna „Przywracamy Pamięć” z Gniezna, która w naszym regionie działa od blisko 6 lat, od początku współpracuje też z Bankiem Spółdzielczym w Gnieźnie. Dotychczas jednak ta współpraca polegała na wspieraniu przez Bank wybranych wydarzeń realizowanych w danym roku przez Fundację Historyczną, m.in. Bank był Mecenasem Festiwali Historycznych „Tajemnice Trzech Stuleci” - sztandarowej imprezy Fundacji. Od dzisiaj to się zmieni.

Dzisiaj w siedzibie Banku, Karol Soberski, prezes Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć” podpisał oficjalną umowę z Rafałem Kaszyńskim i Mariuszem Kowalczykiem, wiceprezesami Zarządu Banku Spółdzielczego w Gnieźnie na mocy której Bank objął swoim mecenatem wszystkie wydarzenia realizowane przez Fundację w 2024 roku.

Podpisanie umowy było też okazją do omówienia planów Fundacji na cały, przyszły 2024 rok.

Warto zaznaczyć, że Bank Spółdzielczy w Gnieźnie jest pierwszą instytucją, która zdecydowała się podpisać taką całoroczną umowę z Fundacją, a tym samym docenił dotychczasowe projekty realizowane przez Fundację, projekty często unikatowe w skali regionu, jak i pionierskie, cieszące się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców regionu, jak i potencjalnych klientów Banku Spółdzielczego.

A już wkrótce przedstawimy plany Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć” na rok 2024 nad którym mecenat objął Bank Spółdzielczy w Gnieźnie.

 Instytucje zainteresowane współpracą z Fundacją zapraszamy do kontaktu: 515-980-504Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 52

 • 30
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 20
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA3