ReklamaA1ReklamaA1-2

Artur Hańczak ponownie wystartuje w wyborach na wójta gminy Mieleszyn

Informacje lokalneAktualnościInformacje z powiatu gnieźnieńskiego11 lutego 2024, 14:00   red. Karol Soberski1227 odsłon2 Komentarzy
Artur Hańczak ponownie wystartuje w wyborach na wójta gminy Mieleszyn
Artur Hańczak, wójt gminy Mieleszyn -  fot. nadesłane

Artur Hańczak, wójt gminy Mieleszyn od 2018 roku, ponownie będzie ubiegał się o fotel wójta gminy Mieleszyn. W tym celu zarejestrował już Komitet Wyborczy Wyborców Wójta Artura Hańczaka. W najbliższych dniach zaprezentuje 15 kandydatów do Rady Gminy Mieleszyn i program na najbliższą kadencję. Z kolei w marcu planuje spotkania z mieszkańcami, gdzie będzie przedstawiał kierunki działania na rzecz Gminy Mieleszyn.

– Chciałbym się z Wami podzielić ważną decyzją dotyczącą mojej przyszłości publicznej. Po długich rozważaniach i serdecznych rozmowach z Wami, zdecydowałem się ponownie wystartować w wyborach na Wójta naszej pięknej gminy – mówi Artur Hańczak, wójt gminy Mieleszyn.

Dalej wójt podkreśla, że minione lata były dla niego niesamowitym doświadczeniem i ogromną przyjemnością służenia jako Wójt. – Wspólnie osiągnęliśmy wiele, zrealizowaliśmy ważne projekty i wspólnie dbaliśmy o rozwój naszej społeczności. Cieszę się, że mogłem być częścią tego niezwykłego procesu. Dlatego pragnę kontynuować moją misję, niezmiennie skupiając się na potrzebach naszych mieszkańców. Biorę pod uwagę zgłaszane przez Was sugestie, problemy i oczekiwania, które nadal są dla mnie najważniejsze. Razem możemy jeszcze więcej i mam nadzieję, że wspólnie stworzymy jeszcze lepszą przyszłość naszej gminy – zaznacza A. Hańczak.

– Bardzo liczę na Wasze wsparcie i konstruktywny udział w tej kampanii. Chciałbym kontynuować dialog z Wami, poznać Wasze pomysły i plany na rozwój naszej społeczności. Razem możemy kształtować nasze otoczenie, tworzyć miejsce, w którym każdy z nas czuje się dobrze. Dziękuję za dotychczasową współpracę i ufam, że razem zdołamy osiągnąć jeszcze więcej. Czekam na Wasze pytania, sugestie i wsparcie w nadchodzących wyborach. Razem możemy zbudować lepszą przyszłość dla naszej gminy! – uważa A. Hańczak.

Przypomnijmy, że wybory samorządowe w trakcie których wybierać będziemy wójtów, burmistrz i prezydentów oraz radnych poszczególnych szczebli samorządu odbędą się 7 kwietnia.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 249

 • 149
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 3
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 96
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2ReklamaB3ReklamaB4
ReklamaA3