Zapraszamy do Stanicy Wodnej w BarcinieZapraszamy do Stanicy Wodnej w Barcinie

0 0 3115

Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji sp. z o.o. informuje, że istnieje już możliwość wypożyczenia sprzętów wodnych oraz rowerów szosowych ze Stanicy Żeglarskiej „Neptun” przy ul. Wyzwolenia 16 w Barcinie. Stanica pracuje od wtorku do niedzieli.

Wypożyczalnia w Barcinie jest nieczynna w poniedziałki, od wtorku działa w godz. od 14.00 do 19.00, w soboty i w niedziele w godz. od 11.00 do 19.00. Tu za wypożyczenie sprzętu należy zapłacić - godzina korzystania z kajaka - 8 zł, cały dzień 40 zł, godzina korzystania z roweru wodnego - 10 zł, za cały dzień zapłacimy 50 zł.  Za wypożyczenie roweru szosowego zapłacicie 4 zł za godzinę, za cały dzień - 20 zł.

Rezerwacji sprzętu można dokonywać telefonicznie pod numerem 784 178 170. Do dyspozycji jest: 8 rowerów wodnych, 14 kajaków, 13 rowerów szosowych, 2 gokarty i 2 riksze rowerowe. Ponadto stanica dysponuje kamizelkami asekuracyjnymi, kamizelkami odblaskowymi na rower, kaskami rowerowymi, fotelikami rowerowymi, przyczepkami rowerowymi, koszami na bagażnik i na kierownicę. Posiada również dwie przyczepki rowerowe dla dzieci oraz dwie torby do przewożenia kota lub psa.

Wszystko wskazuje na to, że pogoda dopisze, zatem zapraszamy serdecznie i zachęcamy do korzystania z naszych usług. Do zobaczenia nad Notecią!

JOANNA BEJMA

Zapraszamy do Stanicy Wodnej w Barcinie

Mapa google
ReklamaA1ReklamaA1-2