Zaplanuj swoją przyszłość w gminie Kłecko!Zaplanuj swoją przyszłość w gminie Kłecko!

0 0 840

Cenisz bliskość natury, a zarazem dobrze czujesz się w mieście. Ta informacja jest dla Ciebie. Zaplanuj swoją przyszłość w malowniczo położonej Gminie Kłecko z niesamowitą historią, rozwiniętą siecią placówek opiekuńczo-wychowawczych, eko-przyjaznym podejściem do natury oraz bogatą ofertą kulturalną. Tutaj odpoczniesz i znajdziesz swoje miejsce. To także idealna inwestycja w przyszłość.

Gmina Kłecko planuje sprzedaż działek przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne w rejonie ul. Spacerowej w Kłecku. Działki będą sprzedawane z aktualnymi warunkami zabudowy dla budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Sprzedaż jest planowana w drugim półroczu bieżącego roku.

W pierwszym etapie do sprzedaży zostaną przeznaczone działki nr 543/1 - 543/6, natomiast w drugim etapie działki po przeciwnej stronie ulicy Spacerowej oznaczone numerami 952/1 – 951/10.

Pierwsze przetargi są planowane na wrzesień 2020 roku. Ceny wywoławcze nieruchomości będą mieściły się w przedziale od 60-70 za m2. Ogłoszenia o przetargach zawierające niezbędne informacje oraz cenę wywoławczą będą opublikowane na stronie internetowej gminy, w Biuletynie Informacji Publicznej, wywieszone na tablicach ogłoszeń oraz przekazywane w mediach społecznościowych.

(źródło: Gmina Kłecko)

Zaplanuj swoją przyszłość w gminie Kłecko!

Mapa google