ReklamaA1 - baner

Zaduszki Jazzowe z Mietkiem Szcześniakiem w Inowrocławiu

Widowiska6 października 2020, 12:30   red. 6 odsłon
Zaduszki Jazzowe z Mietkiem Szcześniakiem w Inowrocławiu

Najbliższy termin

28.10 Środa 18:30

Kujawskie Centrum Kultury, Miasto Inowrocław, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. J. Zarębskiego w Inowrocławiu oraz Towarzystwo Muzyczne Pro Arte zapraszają na 6. Zaduszki Jazzowe w Inowrocławiu w towarzystwie wyjątkowego artysty – Mietka Szcześniaka.

28 października 2020 roku, o godzinie 18:30 w Sali Koncertowej im. Ireny Dubiskiej w Inowrocławiu będziemy świadkami koncertu, który poruszy serca nie tylko miłośników jazzu. Wszystko to za sprawą pedagogów Wydziału Jazzowego Państwowej Szkoły Muzycznej oraz Gości Wydziału Jazzowego, którzy zaprezentują autorskie interpretacje standardów muzyki jazzowej. Gościem specjalnym koncertu 6. Zaduszek Jazzowych będzie Mietek Szcześniak. Wystąpi z trio jazzowym w składzie: Adam Lemańczyk (fortepian), Antoni Olszewski (kontrabas) i Mateusz Krawczyk (perkusja) i usłyszymy znane oraz lubiane hity muzyki rozrywkowej w jazzowych aranżacjach.

Mietek Szcześniak to artysta, którego muzykalność, tembr głosu i repertuar sprawiły, że niezmiennie od wielu lat cieszy się popularnością, a jego muzyka wyznacza trendy kolejnym pokoleniom. Jako wokalista występował na największych scenach i współpracował z największymi gwiazdami m.in. z: Edytą Górniak, Justyną Steczkowską czy Anną Marią Jopek. W swojej muzycznej karierze zdobył Bursztynowego Słowika, był trzykrotnym laureatem Fryderyków i reprezentantem Polski na 44. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Bilety na koncert w cenie 30 zł można nabyć w Kujawskim Centrum Kultury przy ulicy Kilińskiego 16 w Inowrocławiu (tel. 52 357 58 67).


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaC1 - baner

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB3 - baner
ReklamaA2 - baner