ReklamaA1ReklamaA1-3

Sanah, Nosowska, KaziK i Karaś/Rogucki w Inowrocławiu

Widowiska22 czerwca 2021, 8:00   red. - inf. prasowa580 odsłon0 Komentarzy
Sanah, Nosowska, KaziK i Karaś/Rogucki w Inowrocławiu
 fot. inowroclaw.pl

Najbliższy termin

23.07 Piątek 20:00

Miasto Inowrocław razem z Kujawskim Centrum Kultury powraca z letnimi koncertami z cyklu „INOWROCŁAW 6-5-4”, czyli sześciu artystów, pięć dobrych koncertów dla czterech różnych pokoleń. W tym roku na deskach Teatru Letniego wystąpią: Viki Gabor, Sanah, Nosowska, Kazik oraz Karaś/Rogucki.

W kalendarzu imprez kulturalnych miasta pojawił się kolejny mocny akcent – cykl koncertów „INOWROCŁAW 6-5-4”, który mieszkańcy znają już z zeszłorocznych wakacji. Wówczas w Teatrze Letnim w Inowrocławiu gościliśmy: Patrycję Markowską, Artura Gadowskiego, Krzysztofa Zalewskiego, Darię Zawiałow, Roksanę Węgiel i Dawida Kwiatkowskiego. W tym roku po raz kolejny zaskakujemy, serwując genialną ucztę muzyczną pełną świeżości, nowoczesności, dobrej muzyki i co najważniejsze – międzypokoleniową. W projekcie INOWROCŁAW 6-5-4, na scenie Teatru Letniego w Inowrocławiu wystąpią: Viki Gabor, Kasia Nosowska, Sanah, Kazik oraz Karaś/Rogucki.

Cykl koncertów zainauguruje Viki Gabor, której występ będzie można oglądać 9 lipca od godziny 20:00. Młoda, utalentowana artystka - podbiła nie tylko Polskę, ale także całą Europę. Była finalistką II edycji programu The Voice Kids i zwyciężczynią 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Dwa tygodnie później, bo 23 lipca od godziny 20:00 na deskach Teatru Letniego, wystąpi Kasia Nosowska – znana wszystkim z zespołu Hey. Nosowska zaprezentuje utwory ze swoich solowych płyt.

Kolejny miesiąc upłynie również pod znakiem dobrej muzyki. 7 sierpnia w Inowrocławiu gościć będzie duet Piotr Rogucki i Kuba Karaś w projekcie Karaś/Rogucki. Duet pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Podczas koncertu usłyszymy utwory z płyty „Ostatni bastion romantyzmu”. Start koncertu o godzinie 20:00.

21 sierpnia w Teatrze Letnim zagości Sanah - polska piosenkarka, skrzypaczka, autorka tekstów i kompozytorka, odkrycie muzyczne ostatnich lat. Niepowtarzalny styl muzyczny, ciekawe teksty i talent doprowadziły do sukcesu wokalistki. Jej album „Królowa dram” pokrył się aż 3-krotną platyną. Podczas koncertu usłyszmy popularne utwory artystki, między innymi: „Ale jazz”, „Szampan” czy „No sory”.

Cykl koncertów „INOWROCŁAW 6-5-4” zakończy występ KAZIKA. 3 września scena Teatru Letniego w Inowrocławiu zamieni się w ogień, bo usłyszymy utwory z najnowszego albumu Kazika pt. „Zaraza”.

Bilety w cenie 75 zł na każdy z koncertów można zakupić elektronicznie na stronie www.kckino.pl, w Informacji Turystyczno-Kulturalnej przy ulicy Królowej Jadwigi 3 lub w sekretariacie Kujawskiego Centrum Kultury w Inowrocławiu przy ulicy Kilińskiego 16. Organizatorzy przewidują również bilety grupowe - od trzech sztuk, bilet można zakupić w cenie 50 zł za sztukę. W dniu koncertu bilety w cenie 85 zł.

„INOWROCŁAW 6-5-4” nie kończy letnich koncertów. Miasto Inowrocław razem z Kujawskim Centrum Kultury  przygotowało kolejne niespodzianki muzyczne pod nazwą Inowrocławskie Lato Muzyczne. W Muszli Koncertowej w Solankach odbędzie się aż… 11 bezpłatnych koncertów! Szczegóły niebawem.


(źródło: inowroclaw.pl)


Pozostałe terminy


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 154

 • 121
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 8
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 25
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś Cię na Pojezierzu zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - banerReklamaB-3 baner
ReklamaA2